Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Jenna Ortega jár...

Szerintetek Jenna Ortega jár fősulira/egyetemre?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem mégha járt is már csak egyetemre járhat.
2023. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyhogy csak egyetemre járhat?


Mármint úgy értettem hogy a színészkedés mellett továbbtanul vagy csak azt csinálja teljes gőzzel?

2023. ápr. 2. 20:07
 3/6 anonim válasza:

Hát figyelj. Szerintem járhat egyetemre.

Nemrég azt nyilatkozta hogy azért utálta a Wednesday forgatását, mert alig volt ideje a beadandókra stb. Ebből gondolom hogy tanulhat, és akkor online tanult, mikor itt voltak Magyarországon a forgatáson.

2023. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja értem. Köszi a választ. Bocsi a a nehéz felfogásomért.


Csak gondoltam rákérdezek mert szerintem egy ilyen kaliberű sztárnak totál felesleges a továbbtanulás és hogy ő is így gondolja e. De ezek szerint nem.

2023. ápr. 6. 15:37
 5/6 anonim válasza:
100%
Bármikor jól jön egy diploma. Attól hogy ennyire felkapták most, nem fog örökké tartani. 5 év múlva senki nem fogja tudni ki ez a csaj, szóval jól jön egy diploma.
2023. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, legalábbis külföldön.
2023. ápr. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!