Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jenna Ortega, miért nem indul...

Jenna Ortega, miért nem indul egy rangos szépségversenyen, ha egyszer ő a legjobb nő?

Figyelt kérdés
Vagy, csak nem akar mindenkit bealázni?
2023. márc. 21. 04:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Csak wednesday sorozat óta ilyen felkapott, amúgy meg egyáltalán nem nagy szám nő... eleve tök alacsony.
2023. márc. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

#1 Az egy dolog, hogy alacsony.Olyan torz törpe teste van.Extrém alacsony, iszonyatosan rövid végtagok, hatalmas fej, csúnya, férfias arc.Ráadásul sokkal öregebbnek néz ki a koránál.

Az árva című horrorfilmben a főszereplő kislány jut róla eszembe, miután levette a jelmezét.

2023. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyáltalán nincs gyönyörű arca. Nem csúnya..de nem is látom bájosnak vagy nőisenek. Olyan tipikus mexikói feje van.
2023. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
#3 Szerintem meg tipikus cigány feje van.Ugyanaz.
2023. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem indul mert vannak nála szebbek! Palvin Barbi, Selena Gomez, Anya-Taylor Joy stb.
2023. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Pont az a lényeg, hogy nem ilyen szépségkirálynő/szupermodell alapanyag, ami már túl van a fantázia határán, hanem inkább ilyen szomszéd lány/osztálytárs módra szexi, tolnám én is mint a lopott biciklit.

Egyébként is valóban túl alacsony, másrészt meg a szépségversenyek azért vannak, hogy ismeretlenek megmutathassák magukat, egy befutott színésznőnek nincs szüksége ilyesmire...

2023. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
😂 teljesen átlagos
2023. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Hát...

Mióta megláttam a Wednesday szerepében azóta teljesen oda vagyok érte. 300 videó, és legalább 500 fotóm van róla. (Igen kva nehéz már megtalálni más fotókat is a galériában a sok Wednesday miatt)

Eddig nem ismertem, láttam a Sikolyt, de fingom sem volt ki az a kislány. (Nem vagyok egy 50 éves, hogy kislánynak hívom, sőt fiatalabb vagyok mint ő, csak a szerepeiben úgy néz ki mint egy 14 éves)

A Wednesday szerepében 10/∞. Amikor láttam a sorozat nagyon belezúgtam. Néztem a fotóit neten, mondom hááát már nem olyan jó mint Wednesday Addams, de 10/10. Néztem a Wednesday szerep előtti fotóit, hát azok nagyon gyengék. Ha nem lett volna ennyire besminkelve, beöltözve stb a Wednesday szerepre észre semveszem

Az is kicsit ront az összképen, hogy biszex.

Akármit lehet mondani Jenna Ortega arcra kva szép, és ez nem fog megváltozni a szememben. Testre már kicsit olyan kisfiús, meg alacsony is(azért ilyen cuki szeritem) meg elég furcsa ruhákat visel. Mint egy fiú komolyan. Meg ezzel hogy levágta a haját szerintem rengeteg pasi rajongó szemében elvágta magát.

2023. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

8as vagyok

Ja meg az a baj mêg vele, hogy a Wednesday nagy hypeja miatt kicsit beképzelt lett. Olyanokat nyilatkozik hogy utálja a Wednesday szerepet, rossz a forgatókönyv, ő javítja stb. A sorozat producere vagy kicsoda kicsit magára is vette, ezt a nyilatkozatot

2023. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes arca van, de csak 155 cm "magas".
2023. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!