Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megjelent-e valami (életlen...

Megjelent-e valami (életlen vagy éles) kép gyerekkorodban a felnőtt önmagadról benned önkéntelenül, nem agyalva ezen? Ha igen, mi volt az, és mennyi az egyezés?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Már gyerekként is bevillant többször hogy drogosként, túladagolva fogok meghalni. Legalábbis hogy nagyon valós opció. A legelső ilyen villanásaimnál még nem is próbáltam semmilyen tudatmódosító szert. Aztán persze kipróbáltam.

Most ott tartok hogy hónapok óta tiszta vagyok, igyekszem kimászni a gödörből. Közel kerültem a villanáshoz. Még nagyon fiatal vagyok. 10 év múlva kiderül, hogy mennyi az egyezés a villanás kapcsán. Bízom benne hogy nem csúszok vissza.

2023. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont ellentétje van.

Gyerekkoromban többször előjött kép meg hozzá pozitiv gondolat, hogy felnőttként, ismert állatorvosként fogok dolgozni, lesz saját kertes házam és szép feleséggel. Ezzel úgy voltam gyerekként, hogy lazán elérem ezt cél. De jött valós magyar élet.

Most érettségivel szakmával hozzá sok okj szakmával. Hol van munka vagy nincs munka életet élek. Mamahotelben élek. Semmilyen nőnek nem kellek.

2023. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, és nem jöttem rá évekig, hogy tényleg azt az életet élem amit akkor megálmodtam. Nagyon meghökkentem.
2023. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Mindig féltem egy ilyen képtől, hogy megjelenik de megúsztam! Sokkal jobb előképek (elvárások) nélkül teljesítményt nyújtani, szabadon. Vannak olyan szerencsétlen sorsú gyermekek akikben a szüleik vagy tanáraik elültetik (kivetítik reá) elképzeléseiket, esetleg be nem teljesült vágyaikat és elvárásként értelmezik. Később ezeknek megfelelni igyekezve retteghetnek a bukástól.
2023. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!