Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások is félnek, hogy a...

Mások is félnek, hogy a mesterséges intelligencia teljesen el fog minket lehetetleníteni nagyon belátható, pár éven belül?

Figyelt kérdés
Például, hogy nem lesz munkánk.

2023. ápr. 6. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért is fogja elvenni sokak munkáját. Félnek tőle, "látszik rajta hogy az írta, ezért nem hasznos", erre megkérdezem, mivel nem értesz egyet.

Erre csak a csönd van meg a lepontozás.

Szeretem mikor a saját állítását nem tudja megérvelni a gyerek.

2023. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
Jelenleg még nem. Viszont 15 - 20 év múlva már lehet fogok.
2023. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
ez a képgenerálós szavak alapján része még okozhat gondot később ha nem korlátozzák le, sok művésznek volt keresetkiegészítés hogy kérésre képeket készítettek, amiért mások fizettek, most meg az Ai ugyanezt megcsinálja helyettük
2023. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vannak az életnek olyan szegmensei, amelyekben bármit is csinálsz, nem dönthetsz te (lásd: munkahely, ahol azt kell tenned, amit a főnököd meghatároz) és van a magánélet, amelynek az árral kényszerből nem sodródó hányadát te magad irányíthatod, alakíthatod.

A munkahelyi résszel megélhetést, emberhez méltó körülményeket próbálsz magadnak és a szűk környezetednek biztosítani, - nem opcionális, hogy ki szeretnél-e maradni egy ilyen megközelítésből vagy sem, - ám a magánéletből ki tudod zárni következetességgel azokat a tényezőket, amelyeket károsnak vélsz magadra vagy a szűk környezetedre nézve.

Ez a része csak és kizárólag rajtad múlik és ha nem vagy szenvedélybeteg, - pl. aki a hátsóját is a telefonjával törölteti ki, - akkor nem okozhat gondot, kihívást, hogy megfelelő szinten kizárd az életedből a mesterséges intelligenciának titulált valamit.

Önfegyelem, intelligencia kérdése!

2023. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akaratomon kívül, de most "buktattam meg" a "hiper-über-ultra-super-inter..." csetet! :D

Gondoltam kipróbálom - hülyeségből!

Fiókot kell kialakítani, mert másként "szóba sem áll" földi halandóval! :D

Gondoltam, egye fene!

Aztán amikor már a telefonszámomra akart lehúzni, ott hagytam a fenébe, mert ez is egy szervezett adathalászat!

Ha nincs telefonod, nem tudod közölni a rendszerrel, - hogy nincs - és tovább sem enged!

Így jártunk!

A rendszer nem kapta meg a telefonszámomat és nem sikerült kialakítanom fiókot benne, - én meg nem vagyok annyira kíváncsi erre az egészre, hogy még a fehérnemű méreteimet is megadjam neki!

PONT! :DDDDD

2023. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15: akkor te több mindentől félsz mint a MI. Telefonszámot nem megadni mert akkor megtudja egy gép, már üldözési mánia.
2023. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak egy következetes óvatosság!

Mindazon által csücskös, hogy van egy internetes végberendezésed, amelyről képes vagy kommunikálni az interneten bárkivel és ennek ellenére diszkriminál csak azért egy rendszer, mert - bár van kommunikációra alkalmas végberendezésed, - azzal zsarol egy akármi, hogy nem használhatod, ha

1. nem regisztrálsz

2. de ha regisztrálsz is, nem adod meg egy olyan elérhetőségedet, amelyre semmi szükség ahhoz, hogy kommunikálhass a rendszerrel!

(Utóbbinak egyben az is az üzenete, hogy a modernként aposztrofált világban gyakorlatilag senkire nem tekintenek emberként, akinek nincs email címe és telefonja! :DDD

Akárhonnan is vizsgálom a témakört, ez kimeríti a nyílt diszkriminációt!)


Erre én meg azt mondom, hogy kellemes adathalászatot, - de az én részvételem nélkül! :DDD

2023. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"gyakorlatilag senkire nem tekintenek emberként, akinek nincs email címe és telefonja"


Ez a jó benne. Nem pocsékolnak erőforrásokat például egy botnet hálózatra, ami feleslegesen terhelné a rendszert, hanem csak humán felhasználók vehetik igénybe. Úgy igazolod hogy ember vagy és nem robot, ha emberi feladatokat végzel el hozzá: elmentél megvenni a SIM kártyát, van egy telefonod, megkaptad és elolvasod a rá érkező kódot, és azt beírod az oldalnak. Olyan kritikus elemhez van kötve az azonosítás, ami nem reprodukálható egy automatizált géppel.


Arra még kíváncsi lennék, hogy szerinted mit halásznak egy 11 számjegyű kombinációval (363012345678), mikor semmilyen személyes adat nem kapcsolódik hozzá.

2023. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem fogok belebonyolódni: beszélgetésen, sms küldésen/fogadáson kívül nem intézek személyes ügyet telefonon és tűzzel-vassal irtom a reklámként aposztrofált non-stop sz@rfolyamot.

Sikeresen teszem ezt - az említett következetességemnek köszönhetően! :D

2023. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!