Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichológust fel lehet hívni...

Pszichológust fel lehet hívni szombaton időpontegyeztetés céljából?

Figyelt kérdés

Még hajnalban írtam e-mailt. Arra délelőtt válaszolt, hogy tud fogadni, de hívjam fel időpontegyeztetés végett.


Minél előbb kéne a segítség, ezért már ma felhívnám, nem várnék vele keddig.



2023. ápr. 8. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse! Én vállalkozó vagyok, igaz nem pszichológus, de nem harapom le senki fejét, ha hétvégén csörget, persze emberi időben.
2023. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

A munkatelefonom hétvégén gyak. kikapcsolt állapotban van a fiókban.


Emberekkel foglalkozom, de a pofátlanságuk határtalan, ezért péntek 17-től hétfő 8-ig nem érnek el.


Azért bocs, de amikor szombaton este 10-kor hív, hogy nyűgje van, és mielőbb kéne menjek... mit vár? Hogy félredobom az asszonyt és pattanok?


Na, ezek miatt szoktam rá a telefon kikapcsolására. Nem érdekel, de azért mindennek van határa.

2023. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az en pszichologusomnal szabaly, hogy nem lehet hetvegen, keso este, vagy hajnali reggel hivni.Ami szerintem egy teljesen normalis elvaras. Raadasul husvet van. En nem hivnam fel, de szerintem nem is fogja felvenni.
2023. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hívtam fel, várok vele keddig.
2023. ápr. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!