Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg ez a férfi?

Miért sértődött meg ez a férfi?

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságban van 2 férfi, az egyikükkel összejöttünk. Mikor a másik megtudta ezt egy harmadik féltől, megsértődött, azóta nem beszél barátommal és számon is kérte, hogy miért nem mondta el neki. Senki más nem sértődött meg a társaságból. Ez tényleg olyan nagy dolog, hogy barátom külön nem szólt neki?
2023. ápr. 8. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a viselkedéssel kb. egy 13 éves gyerek szintjén van agyilag.
2023. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# ez oké, de a kérdés az volt, hogy ezen miért sértődött meg? Nem az, hogy gyerekes-e.
2023. ápr. 8. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Talan tetszettek neki...
2023. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# kik? A történetben 2 férfi van és 1 nő. Én jöttem össze az egyik férfival nőként, a másik pasi meg besértődött, mert barátom nem szólt neki.
2023. ápr. 8. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a fickó már elmondta a barátodnak, hogy bejössz neki még azelőtt hogy összejötettek. Ezt nem szokták díjazni barátok közt.
2023. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# nem mondott neki semmi ilyet, hogy bejönnék neki. Pont ez az, hogy barátom mondta, hogy nem hiszi, hogy tetszem a srácnak, mert ő sem mondta neki sosem.
2023. ápr. 8. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy tetszettél neki, kulonben semmi oka sincs arra, hogy megsertodjon. Igy se jogos de érthető lenne.
2023. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# értem, köszi! Nem tudom, akkor miért nem lépett, ha így volt, lett volna rá alkalma.
2023. ápr. 8. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
mert nem mindenki olyan határozott hogy csak úgy hamar lépjen egy ilyen szituban
2023. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért nem szokták baráti társaságban körbeadni a csajokat. Nyilván ő így a harmadik kerék, vagy te vagy a pasid bejön neki. Vagy szimplán gondolta, hogy vagytok olyan jóban, hogy nem mástól kell megtudnia
2023. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!