Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha minden férfival...

Mivan akkor ha minden férfival furán viselkedek?

Figyelt kérdés
Nem merek velük kommunikálni. Remegek, vagy piros a fejem, vagy úgy beszélek velük mint egy világi paraszt. Minden férfitól előjön ez az alapvető szorongás, pedig semmilyen traumám nem volt velük. Valaki ezt érti?

#beszélgetés #férfi #Kommunikációsprobléma
2023. márc. 28. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a férfiakban van a hiba.
2023. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked nem jó, mert így nem alakítasz ki magadról egy pozitív képet.
2023. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Na, ezt hogy logisztikáztad ki?

Még ha csak egy-egy nem szimpatikus illetőről lenne szó, talán. De hogy minden férfi? (kérdezem én nőként).


Kérdező, nem feltétlenül kell hozzá trauma. A húgom nagyon vagány kiscsaj volt, kamaszkorára viszont teljesen magába fordult, visszahúzódó, félénk csajszi lett belőle. Kezdi kinőni, és nyit megint a világ felé.

2023. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Régen én is így viselkedtem. Próbálj meg nem férfiként gondolni rájuk, hanem csakis emberként. Ne töprengj azon, mit akarhatnak tőled, csak arra figyelj amit mondanak. Ha ez már menni fog, minden sokkal könnyebb lesz. Végülis elsősorban mindannyian emberek vagyunk :)
2023. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Férfiak is vannak, hogy így viselkednek, sőt, ott gyakoribb eset.

Ez azért is lehet, mert nincs önbizalmad és zavarba jössz, nem tudsz egy épkézláb mondatot elmondani. Legyél kicsit magabiztosabb, határozott. Ne könnyű, tudom. 🙂

2023. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Ajjajj, mindig ezek a mocskos férfiak! Tuti ők tehetnek erről, mert mindegyik egy disznó!
2023. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok, csak a nőkkel.
2023. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!