Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baráth András vélemény?...

Baráth András vélemény? (gerilla önéletrajz)

Figyelt kérdés
Apám folyamat ezzel nyaggat, hogy vegyük meg, vegyük meg. Hónapok óta, napi 5-10-szer hív miatta. Én nem akarom, de Ő meg erőlteti, hogy na majd ettől lesz munkahelyem. Tényleg varázsütésre lesz belőle munkahely?

2023. ápr. 12. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ezek a sikerkönyvek abban a pillanatban töltik be a funkciójukat, amikor átadod értük a pénzt a boltban.
2023. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de csak most, csak éjfélig 10 ezer forint. Mondjuk mióta ezt kapom, hogy óriási kedvezmény x napon aztán y napon és most kell befizetni mert ez egy aranybánya nekem. Hónapok óta, megállás nélkül ezt hallgatom és kezdek megkattanni apámtól.
2023. ápr. 12. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csodaszer és nem garantált a siker. De ha apád ennyire akarja, akkor vegye meg ő neked, te max. tanulsz belőle valamit, amit felhasználhatsz.
2023. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van probléma, természetesen ő venné meg. Nekem semmi kedvem 1 perc energiát sem ilyenek nézésére és olvasására fordítani.
2023. ápr. 12. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz varázsütésre munkahelyed, de ha 1 percet sem vagy hajlandó erre fordítani, az szerintem baj. Ha egyébként sok időt fordítasz az álláskeresésre és megvannak a magad sikeres módszerei, ezért nem érdekel ez, az teljesen rendben van. De nekem az jön le, hogy nincs állásod és nem vagy hajlandó a kisujjad se megmozdítani, hogy legyen.
2023. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hajlandó vagyok munkát keresni, sőt ma keresett meg egy fejvadász, hogy XY céghez keresik a szakembert. Fél éve nincs melóm mert kiégtem és kellett a pihenő.
2023. ápr. 12. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Én annak idején olvastam hasonlót, lehet az ő könyvét, de nem tudom biztosra.


A lényeg hogy kitünjön az önéletrajzod a többi sablonosból.

Google kereső: kreatív önéletrajz


Szivesen 😀

2023. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha azért mondja ennyit, mert amúgy az zavarja, hogy önkényesen szabadságoltad magad fél éve, az más.
2023. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Önkényesen szabadságoltam magam, úgy gondolom nem vagyok rabszolga és nem akartam a mentális egészségemet feladni. Nem terveztem a végtelenségig pihenni, de muszáj volt. Mindegy, már addig nyaggatott hogy megvettem ezt a szart. Átutalta a pénzt, de én egy percet nem fogok erre a szarra szánni az is biztos.
2023. ápr. 13. 12:12
 10/12 anonim ***** válasza:
A rabszolgaság és a munkanélküliség között van ám pár köztes árnyalat... De legalább kibújt a szög a zsákból
2023. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!