Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire költesz az interneten?

Mire költesz az interneten?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, mire költesz a legtöbbet az interneten? Mit vásárolsz ott rendszeresen? Mi az amiért nem mész el a boltba, hanem inkább csak megrendeled?

2023. ápr. 13. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ruhák.
2023. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutyatápra.

Mást nem is veszek online, de autóm nincs, és azt nem birom hazacipelni.

2023. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ruha. De amit csak lehet online rendelek, főleg olyan dolgokat, amit nem is lehet itt a boltokban kapni vagy nem biztos hogy van éppen. Ezeket rendeltem legutóbb pl.

-macskának egy bizonyos fajta szőroldó van, ami jó, de szinte mindig hiánycikk a boltban,

-mobiltelefon,

-egy bizonyos márkájú babafürdető (gyógyszertárakban lehet kapni, de az itteniben sosincs)

-csesztreszek a sheinről

-gyerekjáték

-levegőtisztítóba szűrőbetét (csak online lehet)

2023. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak olyasmi, aminél nem számít, hogy lássam, kézbe fogjam, kisebb az esélye, hogy hibás vagy ha hibás lenne is, nem vennem eszre vasarlaskor vagy már ismerem a terméket.

Olyat is csinálok, hogy megnézem személyesen, de online a legjobb áron vásárolok.

Konyvet csak online veszek.

Sok állateledelt is veszek online.

Háttertarat is vettem online.

Soha nem veszek online ruhát, cipőt, élelmiszert.

Bútort is csak akkor, ha már ismerem a butorcsaladot, táskát is csak olyan helyrol, akiknek ismerem a termékeit.

2023. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam túl gyakran online vásárolni, olyan 3 évente egyszer, azt veszem meg, ami épp kell vagy megtetszett.
2023. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok csak egy példa, igaz nem most volt, de elektronikai cikket vásároltam a legtöbbször az évek alatt online.
2023. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindent neten vasarolok. Nagyon ritka az, hogy boltba megyek es ott veszek meg valamit. Bokti arunka igen olcsonak kell lennie vagy nagyon tetszenie kell.
2023. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol, mert az internetrol, fizikailag letezo markakat, uzleteket keresek. Csak az uzleteikben toredek kaphato.
2023. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmire. Nem bízom az interneten nyomuló szélhámosokban.

Lényegében semmi nem az a neten, mint aminek beállítják.

2023. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ruhákat és kiegészítőket, kisebb értékű elektronikai dolgokat.Ritkábban kozmetikai cikkeket.
2023. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!