Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedés az interneten....

Ismerkedés az interneten. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Korábban ismeretlenek esetén

2023. ápr. 2. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy. Személyesen miért nem jó?
2023. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Tinderen ismerkedek de nem való semmire . Szerintem próbálj inkább személyesen ismerkedni
2023. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.


Mit hogyan?

Beszélgettek, ha megvan a szimpátia, tali. Azért ez nem olyan bonyolult... :D

2023. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok megoldás van. Viszont én nem tudok olyan ismerősről, aki kifejezetten társkeresőn ismerkedett volna meg (ettől még lehet, csak nem kötötték az orromra), viszont olyanokról igen, aki más fórumon találtak párt:

- hasonló érdeklődés alapján

- nem társ, hanem barátkeresőn keresztül

- számítógépes játékok közösségében


Ezt persze nehéz tudatosan csinálni. Ha kifejezetten társkeresés a cél, akkor valami színvonalas oldalon érdemes megpróbálni.


Ha élőben is próbálkoznál, javaslom a tánctanfolyamokat, ahová nem kell párt vinni.

2023. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha nő vagy, akkor regisztrálsz, vársz pár percet, esetleg órát, majd szelektálsz a jelentkezők közül.

Ha férfi vagy, és hiper-szuper szívdöglesztően nézel ki, akkor regisztrálsz, ráírsz egy szimpatikus nőre, elhívod randizni és összejöttök.

Ha férfi vagy, és nem nézel ki hiper-szuper szívdöglesztően, akkor időpocsékolás az egész, mert soha egy nő sem fogja elolvasni, amit írsz.

2023. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az #5 válaszolót lepontozni, ő írta meg a frankót.
2023. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt próbáltam már, majd rátértünk egy másik plattformra.

Még élőben nem találkoztunk egymással, de a felek igaziak.

2023. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!