Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem miért csak ezek a...

Nekem miért csak ezek a semmirevaló emberi kapcsolatok jutnak? Mert interneten alakítom ki őket?

Figyelt kérdés
Kb. úgy jönnek létre hogy kifogok éppen valakit (vagy vadidegen eleinte, vagy egy közösségbe jártunk de még sose beszéltünk élőben), és elkezdek vele írogatni. De semmire se jók ezek az ismeretségek. Örülhetek ha visszaírnak néha. Ilyenekre hogy élőben összefutni egyet, vagy Messengeren telefonálni egyet, egyik se hajlandó. Meg igazából érzek rajtuk, mindegyiken valami furcsát, mintha valami leprásnak tartanának. Miért nem hajlandóak írásnál többre soha? Olyan is van aki Instagramon hajlandó írni, se Facebookra nem akarja valamiért hogy felvegyem ismerősnek, rá mondjuk vadidegenként írtam rá. Csak a sunnyogás megy állandóan
2023. ápr. 14. 05:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdesz vele írogatni. Az oké, de a másikat megkérdezed, hogy mit szeretne?
2023. ápr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Interneten egy normális kapcsolatom sem lett...nem is volt...szóval ne rágd magad. Általában sulikban, munkahelyen, normális helyeken nem kocsma/disco stb alakulnak ki a valamire való kapcsolatok...a netes cucc kb a legalja az összesnek. Nem neked nincs szerencséd...szimplán szar.

Persze valakinek biztos bejön...de én már teljesen lemondtam erről.

2023. ápr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Senki nem sunnyog, hanem te akaszkodsz rá vadidegenekre. Mégis mit vársz tőlük, boruljanak a nyakadba? Nem kíváncsiak rád, megvan a maguk élete, a maguk barátai, nem kell nekik egy random idegen zaklatása.

Ha velem próbálnál meg írogatni, már az első üzenetedre sem válaszolnék. Csak annak írok, akinek van miről.

2023. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hogy kéne kialakítanom kapcsolatokat?
2023. ápr. 14. 07:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem így. Járj élőben emberek közé.
2023. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg magaddal nem vagy jó kapcsolatban, mással sem lehetsz. Nem jön ki a matek.
2023. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én cafolnám az internetes ismerkedés elásását. Nekem személy szerint több baratom és minden párom az internet segítségével jött össze. Szerintem egyszerűen nem jo emberekkel beszelgetsz. Talán nem jól tudod felmérni kivel vagytok egy hullámhosszon
2023. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet interneten ismerkedni, de nem úgy, hogy ráírok idegenekre, és őket zaklatom. A férjem pl.talált jó barátot a neten, de úgy, hogy valami hobbis csoportban akadtak össze, így egyértelmű volt, hogy mi bennük a közös. Utána elkezdtek összejárni a hobbi miatt, hogy együtt csinálják, és így lett a barátság. Nem úgy, hogy ráirt valakire, akiről semmit nem tud, hogy "micsi" meg ilyen hülyeségek.
2023. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neten sok a hulladék. A való világban is. Sok munka normálisat találni. Meg mi a garancia, hogy épp a kérdező is normális?
2023. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném hogy az "irogatás" egy olyan komfortzóna amiben a legtöbben teljes biztonságban érzik magukat, azért már rendesen meg kell dolgozni hogy valaki hajlandó legyen átlépni egy következő ismerkedési szintre (vagy qrva jól kinézni a fb/insta profilon). És persze mindeközben nem kelthetsz olyan benyomást hogy tolakodsz. 15 éve még a sarki hentest is visszajelölték a legtöbben, ma már nem divat az ismerőshalmozás.
2023. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!