Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért agresszívebben a budapes...

Miért agresszívebben a budapestiek a vidékieknél?

Figyelt kérdés

Például: [link]


Felnőtteknél is bőven tapasztalom, hogy a budapestiek sokkalta agresszívebbek a vidékieknél. Miért van ez?



2023. márc. 25. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Mert egy beképzelt majom népség.

Vidéken tehetik magukat, itt 2 pofonnal simán megjutalmazzák a kis majomomat.

2023. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy 15 éves cikk. Ráadásul Budapesten nagyságrendekkel többen laknak, mint az egyes vidéki városokban, így a nagy számok törvénye alapján több a bűncselekmény.

Mondjuk ez is kérdéses, nem biztos, hogy egy borsod megyei kis faluban Cé kategóriás állampolgárék túlzottan békekedvelők lennének.

2023. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

A videkiek mindig illetlen tulsagosan maganszferat serto kerdesekkel jonnek. A budapestit zavarja,h tul magnjellegu kerdeseket tesznek fel neki. Idegesek leszunk tole.


A bunkosag emiatt van legtobbszor. Nem akarunk maganugyeket kiteregetni egy idegennek.

2023. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

A vidékiek meg azt hiszik, hogy ők találták fel a kanálba a mélyedést. Olyan beképzelt, nagyképű némelyik, hogy csak nézek ki a fejemből néha😃.

Meg se tudod neki magyarázni, hogy hülyeség amit beszél, mert nem érti.

Most egy vidéki, kisvárosi kisebb gyárban melózok, mint mérnök, olyan megoldások vannak, hogy majdnem besz@rtam, mikor megláttam. És megmagyarázza hogy az úgy a jó.

Minden szabványosítási kisérletet elszabotálnak.

2023. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Budapesten él a magyarországi lakosság majdnem ötöde, emellett kb. naponta 200 ezer ember ingázik az agglomerációkból, így nyilván több az erőszakos bűncselekmény. Nem láttam statisztikát, de biztosra veszem, hogy ha az 1 főre jutó erőszakos bűncselekmények számát néznénk, nem Budapest lenne az első. Én inkább biciklivel szoktam vidékre járni túrázni, hát volt már olyan környék, ahol azért féltem (ráadásul nem is cigányok lakta környék volt!), Budapesten ilyet sose éreztem. Mondjuk nem is szoktam császkálni a Hős utca meg a Népszínház utca környékén, de alapvetően Budapesten szerintem egyáltalán nem rossz a közbiztonság. Vidéken sokkal rosszabb a kis falvakban, mert a tömeg hiánya miatt bátrabbak az emberek. Arról nem is beszélve, hogy a vidéki kutyatartás színvonala a béka segge alatt van, múlt héten is bicikliztem Bács-Kiskun megyében a Duna mentén a töltésen és néhány km alatt legalább 3 kóborkutyát láttam - szerencsére egyik se jött utánam.
2023. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
A vidékieknek jobb lenne befogni a szájukat, miután ránk szabadították ezt a 13. éve tartó borzalmat, ráadásul az országot kis túlzással Budapest tartja el / fenn.
2023. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Budapest egy hatalmas állatkert, ahol azt csinál lényegében mindenki az ismeretlenség szürkeségében, amit csak kedve van.
2023. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jöttem belekötni a budapestiekbe

Még mindig nem unjátok ezta harmada itt él meg a gdp termeléses sztorit?

Valami más érv? A vidék is megtudná ezt tenni csak a kényelmes életetek miatt ezeket a lehetőségeket elveszitek tőlünk, miért nagyzoltok így a hovatartozásotokkal?

Elhiszem hogy bp gazdag de könyörgöm egyszer ebben a büdös életben tegyétek ki a lábatokat a főváros határaira és gyertek el a Somogy Megyei székhelyre Kaposvárra ha egyátalán tudjátok mi az itt lakom de mégsem nagyzolok azzal hogy honnan jöttem egy siófokinak vagy egy balatonszemesinek meet ugyanolyan fos helyről jöttem ahonnan ők is

2023. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!