Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy probléma ha valakinek...

Nagy probléma ha valakinek tetszik a vekonysag, úgy, hogy ő maga is vékony és ezzel maximálisan elégedett is?

Figyelt kérdés
170 cm 50 kg vagyok, egyáltalán nem akarok hízni.

2023. ápr. 14. 21:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%

Erdekes hogy senki se kèrdezi meg a kèrdezőtől hogy mikor es mennyi eszik. Mert nem csak a kinèzet a lényeg.

Szerintem ez nem csak adottság. Szerintem ha 170/50 akkor egyszerűen nem eszik rendesen. Lehet ezt csinálni egy ideig de azt fogja eszrevenni hogy állandóan fazik ès fáradt mert bem visz be elég kaloriát. Nekem is van barátnőm aki barmennyit evett 49-50 kilo volt, de ő csak 160 cm magas volt. Ha a kérdező normalisan enne legalább 53 lenne ezzel a magassággal. Nem kell mindent az irigysègre fogni.

2023. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21-es én tizenéve 173cm/50kg vagyok. Meglepődnél mennyit eszek és hízlaló dolgokat se vonom meg magamtól (sütik például). Ez a gyanúsítgatás is elég unalmas ám. Hú biztos nem eszel eleget, ennyinek meg annyinak kéne lenned. Semmivel nem jobb mint amikor legilisztásoznak.
2023. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%
Pedig az. Sose csúfoltam senkit se mert vèkony. Csak tèny hogy egyes nők szinte koplalnak.
2023. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mi az az?

Nagyon nehéz lehet elfogadni, hogy van, aki koplalás nélkül is vékony marad. Elárulom azt is, hogy nem minden telt alkatú azért nagyobb darab, mert folyamatosan zabál. Millió egy betegség és genetika létezik, de gondolom neked hiába magyaráznám. Edukálódj kicsit, rád fér.

2023. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
12%
Juj de megmondtad 🙂. Nem tűnik fel hogy a kérdező nem írta hogy miket eszik? Honnan tudod hogy nornálisan eszik? És nem szidtam a kérdezőt egy szóval sem. Nem is értem miért vagy felháborodva. Nem kell hogy tetszeni a véleményem, attól még lehet igaz. Úgy csinálsz mintha nem lenne jelenség a lányok koplalása.
2023. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Étrenddel kell bizonygatni, hogy nem napi 1 szem kukoricán tartja magát? Ki vagy te hogy köteles neked bárki beszámolni? Senki.

Megnyugtatlak, a kérdezővel leveleztünk privátban, rendesen eszik, szóval szerintem befejezheted a találgatást.


Az általad jelenségnek nevezett dolog pedig evészavar és az ilyen áltudományos bmi-s marhaságok terjesztése nem segít rajta. Egyik végletnél sem. Plusz egy dolog amivel lehet nyomasztani a másikat, meg mutogatni hogy na, ennyinek kéne lenned, ha nem így van akkor egész nap zabálsz/éhezteted magad. Nagyon káros.

2023. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Mégis megkerdezted tőle privátban tehát felvetődött benned is a kérdés.

Onnantól kezdve hogy ki írta kérdést igenis megkérdezhetem tőle. De hacsak nem egy 12 éves akkor nem fog megsértődni. Én nem szidtam, nem becsméreltem. Ha emiatt maga alatt lenne valaki akkor ne írjon ki ilyen kérdéseket. Végül ha ő meg szeretné védeni magát akkor megteszi. De úgy látszik nem teszi mert nincs miért. A te véleményed meg nem érdekel.

2023. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Magától mondta, nem kérdeztem. :) Azon kívül mindenki magából indul ki, ha úgy gondolod, hogy az egyetlen dolog amitől valaki vékony lehet az éhezés, az a saját tudatlanságod.


Szerinted az a normális ha kérdezgetsz idegeneket, hogy hallod te mennyit eszel?


A bmi pedig attól hogy te okosabbnak érzed magad tőle, még marhaság marad és az egyetlen amire használható, az mások nyomasztása.


Nem csak a kérdezőről van szó, hanem a többi vékony emberről is. A moletteket már kezdi elfogadni a társadalom (helyesen), de valamiért még mindig természetes, hogy a vékonyakat szekáljátok, ganyusítjátok. Ja nekünk nem esik rosszul, hogy egyből bulémiásnak vagyunk elkönyvelve meg koplalónak, mi bírjuk. Csak már unalmas.

2023. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Szerinted az a normális ha kérdezgetsz idegeneket, hogy hallod te mennyit eszel?"

Te figyelted a kérdést? Már hogyne függne össze a kettő? Nem szekáltam senkit. Atyaég! Szerintem inkább te vagy frusztrált nem a kérdező. De mindegy nincs értelme már ennek, leírtam amit akartam.

2023. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Szolovjov ***** válasza:
Én is túl könnyű vagyok, egy férfi az nem 54 kiló. Vitorlázórepülni is részben ezért nem mentem, mert cikinek érzem hogy súlyt kéne alám rakni a gépben mint egy lánynak.
2023. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!