Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A weboldalamon az ininetnél...

Fehertigris kérdése:

A weboldalamon az ininetnél gyakori hiba, hogy a felhasználó elérte a maximálisan futtatható scriptek számát és az ftp is sokat vacakol! Tudnátok nekem megbízható szolgáltatót ajánlani ahol ezeket a problémákat elkerülhetem?

Figyelt kérdés
Persze nem magasabb összegben hiszen elvileg ez csak egy hobby oldal!
2015. júl. 10. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Használsz valamilyen CMS -t?
2015. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maximisan futtatható scriptek számát? Én ezt nem is értem :o


Egyébként némely szolgáltatónál még az otthoni szerver is jobb. Nemrég csináltam egy oldalt (jó mondjuk elég szar lett, de most nem is ez az érdekes), és bizony az átlag egy felhasználó mellett is olyan mint egy májbeteg éticsiga. Ahhoz képest az otthoni az hasít mint az sha az 1,5 Mbit/s feltöltési sebesség elkenére is (és azóta jóval terjedelmesebbek az osztályaim), a gép nem fogyaszt vészesen sokat (nem mintha nem használnám egyébként is folyamatosan), az internetet meg egyébként is fizetem. Egyedül a rendelkezésreállási idő a gond, de most teszteléshez jó lesz. :)

2015. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassú CMS esetén, kicsit nagyobb forgalomnál már is bele bukik.

~50 kapcsolatot enged egyszerre, ami azt jelenti hogy épp 50+ felhasználó böngészne (vagy sok ajax művelet van), és 1-2mp a PHP feldolgozás, akkor ebbe a kényelmetlen szituációba futhat.

2015. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!