Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek hogyan nem...

Az ilyen emberek hogyan nem zavarják saját magukat?

Figyelt kérdés
Aki utazott már tömegközlekedésen, szinte biztos vagyok benne, hogy találkozott már ilyennel :D Vannak, akik olyan mennyiségű parfümöt/dezodort/nem tudom mit fújnak magukra, hogy már méterekről érzem a szagukat. Ha pedig a közelembe jönnek, akkor szabályosan rosszul leszek, megfájdul a fejem, eltompulnak az érzékeim, hányingerem lesz, stb, mert annyira erőteljes a szaguk. Mikor egy ilyen pali ült le mellém, kb 10 percig bírtam, míg végül teljesen elkábultam, és elaludtam. Szóval az ilyen emberek miért immunisak saját magukra? Értem hogy az én reakcióm elég drasztikus, de szerintem egy normális embert, ha nem is lesz rosszul, azért minimum zavarnia kéne egy ilyen erős szagnak. Főleg hogy ők folyamatosan abban vannak, egész nap.

2023. ápr. 15. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után nem érzi magán az ember az illatot, csak vagy tudja/felfogja, hogy ez normális, mert elfárad az orr vagy nem és szépen fúj magára még egyet. Majd még egyet és így tovább. Aztán legközelebb már alapból a fél üveggel indít, hátha akkor tovább tart (tovább érzi magán).
2023. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!