Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki házasságban él,...

Ha valaki házasságban él, akkor furcsának találjátok-e, hogy ez az illető nem a házastársával, hanem a szüleivel csinál külön programot?

Figyelt kérdés
Nem konkrét eset, csak általában kérdezem. Például valaki a szüleivel megy el wellnessre, és a párját nem viszi magával. Vagy csinálnak olykor apa-fia (mondjuk meccsnézés) vagy anya-lánya (plázázás) programot. Én nem tartom furcsának, szerintem ez a normális "énidő" része, ha az ember jó kapcsolatban van a szülőkkel.
2023. ápr. 15. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem normális.
2023. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a házzasság nem azt jelenti, hogy onnantól összenő a két ember. Lehetnek, sőt kellenek külön programok. Szülőkkel, barátokkal stb. Meg kellenek közösek is ugyanezekkel az emberekkel is illetve kettesben is.
2023. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szülőkkel, testvérekkel, barátokkal, haverokkal, egyedül is teljesen normális, amíg van elég együtt eltöltött minőségi idő is.
2023. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Amíg van kellő mennyiségű közös program is, addig nem látok ebben problémát. Kell a magánszféra még a legjobb házasságban is, amit az ember a többi szeretteivel tölt, nekik az illető ugyanúgy a gyerekük marad. Na meg nem feltétlen kell minden ponton egyeznie az érdeklődésüknek se, de most akkor nem mehet el a férj meccsre, mert a feleség hisztirohamot kap, miközben őt nem is érdekli vagy a feleség hallgathatja a férje morgását, ha elmegy az anyukájával közösen vásárolni?
2023. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
mi lenne ebben a furcsa?
2023. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 he84 ***** válasza:
35%
Bizonyos fokig normális, bizonyos fokig nem az. Mégpedig azért nem, mert az ember a párjával is töltsön elég időt, ne hanyagolja el a családja és a barátai miatt se. Ha a párjával többet tölt akár kicsivel is a többiekhez képest, akkor rendben van. Ettől még családdal, barátokkal is oké, csak jobban odafigyelve mértékkel.
2023. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az nem furcsa, hogy hazastarsak kulon programot is csinalnak, inkabb ez az apu-anyu erdekes.
2023. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ez nem megy nagyon durván az illető párjával töltött közös idő rovására, és a párja nem a sokadik helyen áll, addig ezzel szerintem nincs semmi gond.
2023. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Én is nagyjából ugyanezt mondtam itt 8-as válaszoló.
2023. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!