Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életed eredményeit pazarolt...

Az életed eredményeit pazaroltad már el?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam, hogy lefogytál jelentősen, de visszahíztad.

Vagy dolgoztál egy munkahelyen kitartóan és elviselted a lehetetlen főnököd-kollégád, de az előrelépés előtt már nem bírtad tovább és leléptél.

Vagy ház és kocsi és kényelem, de mégis eldobtad, mert nem vol jó.

Vagy bejutottál az áhított iskolába sok melóval, de nem érezted magadat jól és inkább pá.

Szóal az ilyen örök újrakezdők miért csinálják ezt?


2023. ápr. 15. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvesztettem a nehezen megszerzett elismertségemet, megbecsültségemet, a mindennapok hangulatát, és az anyagi biztonságot, amikor otthagytam a korábbi munkahelyemet.


Elvesztettem az anyagi függetlenségemet, amikor nem voltam képes munkát vállalni a lelkiállapoton miatt, hanem otthonom kényelmében vedeltem, és feléltem minden megtakarításomat.


Elvesztettem az otthonomat, amikor nem voltam hajlandó alkalmazkodni.


Elvesztettem a teljes vagyonomat, amikor túl nagy kockázatot vállaltam, és buktam.

2023. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Hát a súlyom az mindig változó...igazából annyira az nem érdekel.

Munkahelyemen egyszer mindennap betéptem (elég f..za munkahely volt) de kirúgtak miatta..pedig vissza mennék.


3 kocsim legalább összetörtem.


Hát újra kezdtem...persze de mindig van valami szar azért. 30f

2023. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Mindent elherdáltam amit el lehet képzelni. Főleg ital és szerencsejáték. Az egészségemnek is annyi. Végig vittem a mókát. Már nem kezdem újra, nincs rá időm. Jó is volt meg szar is.....mondanám ha újra kezdhetném.....de mindíg elcsesztem.....Jó volt így de elég......
2023. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Relatív ki mit tart pazarlásnak világi szemmel:D Főleg ha jó sürő az a lepel amit Isten rádobott.


ui: Jób könyvét javaslom olvasgasd, talán rájössz, hogy hol hibázol kérdező.:)

2023. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

*sűrű



Ébresztő kérdező, mert nagyon alszol-mély álom van rád vetve.

2023. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvégeztem egy nappali szakot, továbbképzésekre jártam (önköltséges módon), a szakmámban elhelyezkedtem és dolgoztam. Majd rájöttem, hogy nem szeretem és kínszenvedés mindennap. 🤣 Összesen 8 évet öltem mindebbe, de otthagytam és már teljesen mással foglalkozok.
2023. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én az életem nőjét vesztettem el. Ő volt az igazi és csakis az én hibámból lett vége, nagyon szeretett engem, de elb@sztam.
2023. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
7es,honnan tudod, hogy ő volt az igazi?
2023. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
És miért lett vége?
2023. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ebben én fekete öves vagyok sajnos: elvégeztem pár képzést, és nem hasznosítom, mert introvertált vagyok.
2023. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!