Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vujity Tvrtko miből élhet meg...

Vujity Tvrtko miből élhet meg Hawaii-on?

Figyelt kérdés

Egy jól menő sztárriporter, feltételezem jól keresett, ami mellett nem szórta a pênzt: van X összeg megtakarítása, rendben, ez inkább szimpatikus, mintha drága luxusautóból játszotta volna az eszét.


Kiköltözik Hawaii-ra, mert neki az az álma: ha jól érzi magát örülök neki, éljen boldogul, ha ott találja meg magát.


Amit nem értek: nagy családja van, több gyerek, feleség: írogat Facebookra, egy-egy könyvet, néhany riportot készít. Ezek mellet mit dolgozhat? El nem tudom képzelni, hogy annyiból megél, amennyit most szerepel a médiában. Lehet valami egyszerű munkája, mint pincér? Vagy valami elborult dolog, hogy felvette az amerikai kormány valami pozícióba?


Nem is az érdekel, hogy mennyi lehet az annyi, hanem, hogy vajon lehetséges, hogy ő most vendéglátózik(pl. pincér) mondjuk? Vagy mi más lehet?



2023. ápr. 16. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kizárt, hogy pincérkedjen vagy hasonlók, mert ahhoz túl nagy az egója vagyis nagyképűnek tűnő, nem hiszem, hogy "lealacsonyodna" számára rangon aluli kulimunkákra.


Valszeg bedolgozik külsősként, újságíróként, riporterként, íróként de az is lehet, hogy passzív jövedelmeik vannak pl. bérbe kiadott ingatlanok stb.

2023. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy koncertjegyeket árul, de nem biztos.
2023. ápr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is távmunkában irogat. Lehet internetes tartalom gyártó cége is, amihez nem kell itt élnie. Bárhonnan csinálhatja. Lehet webáruháza, vagy hasonló vállalkozás.
2023. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én örülök neki.
2023. máj. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Твртко.
ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!