Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

Férfivá vállni kell. Az kemény munka. Nőként pedig csak elég szépnek, és vagy nagymellünek születni. A nők sokkal könnyebben túl is teszik magukat egy férfin, mint fordítva.


Hát szép lányok, ti aztán mázlisták vagytok.

2022. júl. 27. 16:53
 2/61 anonim ***** válasza:
94%
Én férfiként mondom hogy szerintem ez azért így nem igaz. Egy jó férfi is megkaphat sok nőt, mint ahogy egy elhízott lány sem éppen válogathat... A férfiaknak több a lehetősége a munkaerőpiacon is szerintem. Ráadásul nincs havi szinten menstruáció, nem kell szülni, szoptatni ha gyereket szeretnél. Nem kerülsz annyira kiszolgáltatott helyzetbe gyerekkel mint egy nő. Kicsit más szemüvegen is lehet nézni a dolgokat véleményem szerint.
2022. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként írom, hogy ez több sebből is vérzik...


,A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit." Mindez csupán önuralom kérdése, az elég szomorú, ha valaki csupán ezek alapján keresi a párját.

Az lehet, hogy a nemiszervük méretén nem aggódnak, de a média miatt egyre ritkább az olyan nő, aki az alakja miatt kezd bele rosszabbnál-rosszabb diétákba...


Az, hogy nem edzeniük hogy tökéletes alakjuk legyen, nézőpont kérdése. Vannak akiknek bejönnek a nagyon vékony, másoknak a ducisabb, míg egyeseknek az izmosabb csajok. Egy jó formához pedig hidd el, nem pár hónapot kell lejárni az edzőterembe...


Férfiak esetében pedig nem kell ,,belehalnod" se az edzésbe ha a nőknek akarsz tetszeni. Elég ha a vékonyságod miatt van némi kockahasad és legalább a tini, meg huszonéves csajok néznek majd utánad. Az már kérdés, hogy valóban EBBEN IS több év munkája van benne ha egy normális fizikumot akarsz, és nem egy semmitérő kockahasat pálcikaként.

2022. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
83%

#3 vagyok


, de a média miatt egyre gyakoribb*

2022. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
84%
És mi van azokkal, akik nem akarnak megk/rvulni?
2022. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Maradjunk annyiban, hogy sokkal nagyobb tekintélyem lenne ezekkel a képességekkel, ha férfi lennék. Emberileg, szakmailag jobban számítana a véleményem. Számtalanszor teszteltem már.
2022. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

#6 Ugyan már. Nézd meg hogy bizonyos nők mire vitték az életben. Színésznők, énekesnők, és még sorolhatnám. Akkora sikerük, rajongó táboruk van.


Vagy te inkább azt sajnálod hogy az építkezésen nem vagy művezető? Esetleg hogy nem vagy kőműves? Micsoda veszteség.

2022. júl. 27. 18:20
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem vagyok színésznő, sem énekesnő, sem más, aki részben a testéből él. Matematikus vagyok és algoritmusokkal foglalkozom, kislány korom óta ebben voltam jó, ezzel keresem a kenyerem, az, hogy formás a seggem és helyes a pofim, nem számít ebben a műfajban. Rengeteget tanultam és dolgoztam azért, hogy jó szakember legyek. Ahányszor más vitte a csapat elé az én ötletem vagy más neve alatt lett feltöltve az adott dolog, mindenki szanaszét volt tőle. Mikor én prezentáltam, nem volt tekintélyem.


Csomó pályázatot nyertem nicknévvel. Mikor kiderült a teljes nevem és uram bocsá', kép is tartozott hozzá, ment a pofavágás. Sokszor szóban le is kellett vezetnem az egészet, mert azt hitték, csalok és más munkájával versenyzek.


Ismeretségi körben is addig hülye hisztis picsa vagyok, amíg a párom és a fiú barátaim nem állnak mellém, mikor valamit kritizálok vagy valamit javaslok. Én csak kiscsillag vagyok, akire rá kellene szólni, hogy miért nagy a pofája.


Kicsit szánalmas.

2022. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
#3 Más kérdéseknél bevallották nők hogy ők és a barátnőjük kb semmit nem csinálnak és úgy is fullos testük van. Egy férfinak még az enyhén sportos alakért is meg kell dolgoznia, és még csak érdekelni se fog senkit.
2022. júl. 27. 18:27
 10/61 A kérdező kommentje:
#8 Akkor neked férfinak kellett volna születned.
2022. júl. 27. 18:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!