Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha álmotokban...

U. Xorter kérdése:

Mit tennétek, ha álmotokban valaki adna nektek egy telefonszámot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csak arra emlékeztek, hogy mi a telefonszám és hogy fontos, de arra nem hogy ki és miért adta. Miután felébredtetek, utána kerestek a telefonkönyvben meg a neten, hogy van-e infó róla, de semmit nem találtok. Felhívnátok-e ezt a számot? És ha igen, mit mondanátok az illetőnek?

2023. ápr. 16. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Felhivnam
2023. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Kukáznám az információt. Ilyyen forrásbókl ahonnan ered-nekem nem kell semmi. Már pedig ez egy ócska agykontrollos előadás.Ami minősiti azt is aki küldte, és akin keresztül lett küldve. Kár és szemét.
2023. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
*ilyen forrásból
2023. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Isten nem telefonszámokat küld, ha szólni akar:D
2023. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én egy csaj nevére emlékeztem álomból és beírtam a facera, de akit találtam nem úgy nézett ki mint álmomban (így nem írtam rá).
2023. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Almomban rengeteg dolog tortenik, aminek semmi koze a valosaghoz, igy a telefonszamnak sem.
2023. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Dehogy hívnám, utána sem keresnék.

Csak egy álom, nincs jelentősége

2023. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én azért felhívnám. Egyszer álmodtam is, hogy megadja nekem a telefonszámát, felébredtem, emlékeztem is rá, gyorsan beírtam a telefonba, és akkor derült ki, hogy az valójában kb két számjeggyel több, mint a 3+4... De ha stimmelt volna is, akkor is szerintem semmivel se lenne jobb esélyem, valaki érdemit felhívni, mint ha csak random ütnék be számot. De ettől függetlenül felhívnám.
2023. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Álmomban sem ismerkedem.
2023. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!