Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az exektől...

Mi a véleményetek az exektől kapott ajándékok, levelek megtartásáról?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, aki több, mint fél éve kapcsolatban van egy fiúval, 23 és 21 évesek. Épp egyedül pakolászott a fiúnál a közös albérletbe költözés miatt és talált egy "szerelmem" feliratú bögrét, amiben a fiú eddigi párjaitól (szám szerint 3) származó szerelmes levelek, fényképek, mini plüssállatka, karkötő és gyűrűk találhatóak. A levelek között ott vannak a jelenlegi barátnő levelei is, de a többi nem hozzá kapcsolódik.

Mi erről a véleményetek? Hogyan reagálnátok, ha veletek történne meg?

Elfogadható az exek ajándékainak, saját tárgyainak megtartása és esetleges eltitkolása, főleg, ha az szerelmes levél?


2023. ápr. 17. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is az élete része volt, a múltjával együtt kell elfogadni.
2023. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ezeket megtartani, főleg ha valahol egy dobozban vannak a szekrényben és nem szem előtt, az új partner arcába tolva. És nem, nem kell ezekről beszámolnia a párjának.

Szerintem pont, hogy olyan emberrel nem szabad együtt maradni, aki féltékeny a múltra és elvárná, hogy megszabadulj a múlttól és múlbéli emlékektől.

2023. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát a legtöbbet már rég k..asztam a kukába..igazából semmi jelentőséget nem tulajdonítok neki...mármint a régieknek, ha most kapnék valamit lehet jobban megbecsülném de nem biztos.
2023. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi az eltitkolás? Ha titkolná, akkor nem olyan helyen tartaná, ahol könnyen rátalál a lány. Az emberek egyszerűen nem szoktak a tulajdonukban lévő több ezer tárgyról külön kérdés nélkül egyenként elszámolni, hogy „nézd, ezt a nagyitól kaptam, ezt a görög nyaraláskor vettem, ezt meg a Juli adta nekem, akivel öt éve jártam”.
2023. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól lettem olyan amilyen most vagyok hogy formáltak az emberek akikkel össze hozott a sors. Ha nem is lett holtodiglan belőle de része volt az életemnek. nem dobok ki semmit ami régen fontos volt. Olyan embert dobok ki aki azt szeretne hogy toroljem ki a kedveert a komplett multamat
2023. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ki írogat leveleket manapság? Amúgy nem reagálnék sehogy, nem érdekel. Ha drogot, fegyvert, fogakat találnék se érdekelne,az övé nem az enyém. Kutakodni sincs jogom más cuccai közt
2023. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, raadasul az unnepelyes kidobas nem jelenti az emlekek lenullazasat. De azt sem, hogy ami emlek, az a jelenben is ott olalkodik.
2023. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne? Anyám és apám is megtartotta, amiket az exeiktől kaptak. X évtizeddel később tök jó visszaemlékezni, mutogatni a gyerekednek, stb. Szerintem ha nem úgy szakít valaki, hogy a másikat utálja, mint a szrt, akkor nem fura megtartani.
2023. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy elfogadható-e?


Attól, hogy valakinek a párja vagy, az nem azt jelenti, hogy miattad meg kell semmisítenie mindent ami nem te vagy és nem rólad szól. Vagy mi az elvárás? Hogy azt mondja valaki, soha senki nem létezett az életében rajtad kívül?

2023. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 bocsánat, a zöldre akartam kattintani, de félrement és a félig hasznosra nyomtam véletlenül, most miattam ment le a százalékod :( kár, hogy nem lehet itt javítani, mint a redditen
2023. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!