Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Omlik rolam a viz egesz nap,...

Omlik rolam a viz egesz nap, es annyit pisilek hogy mar egy pohar vizet sem merek inni. Osszefugg ez vajon?

Figyelt kérdés

A kaverol is le kellett szokjak, pedig imadom..egesz nap mar egy pohar vizet sem ihatok, nem kavezok, nem iszok semmit csak 1-2 korty vizet es meg igy is 40percenkent kell pisilnem. Amikor ittam rendesen, akkor 10 percenkent.

A masik bajom, hogy egesz nap omlik rolam a viz, annyira izzadok mindig hogy nincs olyan perc amikor ne ereznem hogy szo szerint vizes vagyok.

Osszefugg ez vajon?


2023. ápr. 18. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Osszefugg
Semmi koze egymashoz
5 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Tudom azt is, olvastam ha semmennyit nem iszik az ember akkor ellenkezo hatasa lesz es sokat kellesz pisilnie de nekem nem emiatt kell sokat. Mindegy mennyit iszok, akkor sem birok ki 1 orat pisiles nelkul.

Amikor még reggel ittam kavet, akkor 10 percenkent pisilni jartam kb delig..

2023. ápr. 18. 22:18
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

A cukorbetegség első tünetei

Az 1-es típusú cukorbetegség általában gyorsan, jellegzetes tünetek kíséretében lép fel, mégpedig annál gyorsabban, minél fiatalabb az egyén. Gyermekkorban napok-hetek, fiatal felnőttkorban hónapok alatt fejlődhetnek ki a klinikai tünetek. A cukorbetegség ezen típusának jellegzetes tünetei: sok vizelet, fogyás (fokozott éhségérzet mellett), szomjúságérzés, szájszárazság, fáradékonyság, levertség.

2023. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Sürgősen keresd fel a háziorvosodat mert ez nem normális. Ő tud vizsgálatokra küldeni.
2023. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg olyan durva ahogyan leírod, akkor mondjuk orvoshoz kéne menni, akkor is ha csak néhány napja tart,mert kiszáradsz és meghalsz.
2023. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha már úgy is járnod kell a WC-re, akkor legalább vidd be az elegendő folyadékot.

Másrészt pedig a GYIK nem fog orvosi vizsgálatot helyettesíteni

Több dolog is okozhat ilyet, akár fertőzés, gyulladás, cukorbetegség, pszichés ok vagy akár más betegségnek a tünete stb. Felesleges találgatni. Látogasd meg az orvost és segíteni fog.

2023. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem. Nem tudok elegendo folyadekot inni mert azert igy csak 40percenkent kell pisilni, amikor ittam rendesen olyan allapotban voltam hogy nem tudtam normalisan elni
2023. ápr. 18. 22:32
 7/23 A kérdező kommentje:
3 napja egy pohar vizet sem ittam, es ejszaka arra kelek fel 3x hogy mennem kell wc-re még igyis
2023. ápr. 18. 22:33
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Az a "sürgősen" az konkrétan azt jelenti, hogy holnap. Szerintem rögtön viheted is magaddal a vizeletmintát, úgyis van belőle bőven. És igyál, akkor is, ha kijön, vagy épp azért. Mennyi jön ki a semmi bevitelből? Nem csak cseppek? Mert akkor inkább csak inger van, és az felfázás. Az, hogy a semmi nagy mennyiségben jön ki belőled, elég elképzelhetetlen.

A kiver a víz-re klimaxot gondolnék, dehát se a nemedet, se a korodat nem tudjuk. Lázad nincs?

2023. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyéb tüneted nincs?Mert ha nincs víz a szervezetben akkor bizony komoly tünetek jelentkeznènek. Mióta tart ez?
2023. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

24 eves lany vagyok.

Nem csak cseppek jonnek, es a szine is olyan mintha sok vizet innek, mert viz szinu. Pedig en ugy tudom sotetebbnek kellene lennie, ha keves vizet iszok, tehat eleg erdekes..

9. Szedules van még, neha ugy erzem el fogok ajulni, es mindig almos vagyok, 6-7-8 ora alvassal olyan vagyok mint egy zombi.

Tudom hogy orvoshoz kellesz mennem csak felek

2023. ápr. 18. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!