Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Omlik rolam a viz egesz nap,...

Omlik rolam a viz egesz nap, es annyit pisilek hogy mar egy pohar vizet sem merek inni. Osszefugg ez vajon?

Figyelt kérdés

A kaverol is le kellett szokjak, pedig imadom..egesz nap mar egy pohar vizet sem ihatok, nem kavezok, nem iszok semmit csak 1-2 korty vizet es meg igy is 40percenkent kell pisilnem. Amikor ittam rendesen, akkor 10 percenkent.

A masik bajom, hogy egesz nap omlik rolam a viz, annyira izzadok mindig hogy nincs olyan perc amikor ne ereznem hogy szo szerint vizes vagyok.

Osszefugg ez vajon?


2023. ápr. 18. 22:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem iszok, ezt kb 4 napja csinalom. Elotte aludni sem tudtam a wc-re jarastol es nem tudtam buszra/vonatra ulni. Honapok ota ez van, de az utobbi par hetben vettem eszre hogy ha alig iszik akkor is mennem kell
2023. ápr. 18. 22:41
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
De mindig ha cukorbetegséget, és egyszerűen csak hirtelen felmegy akkor kómab eshetsz azt ugye tudod. Nagyon nem kéne várni az orvossal.
2023. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
11 Be kéne menned az ügyeletre. Kérd meg a szüleidet, hogy kisérjenek el, ne várj holnapig.
2023. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Felek hogy kinevet az orvos, azert sem merek elmenni.

Sokat pisilek, izzadok, szedulok, mindig almos vagyok, faj a fejem, lehangolt vagyok, de felek hogy kinevet hogy ilyenek miatt mentem oda. Elegge erdekes az orvos akihez tartozok.

2023. ápr. 18. 22:46
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább halogatod, annál rosszabb állapotba kerülsz. A fáradtság tényleg cukorbetegségre utal. A sok vízvesztéssel az ionszinted is felborul, már csak az is orvosért kiált! Nem tudom, hogy megy nálatok a labor, kell-e időpont, de ha nem, és délelőttös a háziorvos, és ugyanott vagy közel van a labor, akkor éhgyomorra is mehetsz, hogy rögtön elinduljon a kivizsgálás.

Az étellel mennyi folyadékot viszel be? A bokád nem dagad?

2023. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet cukorbetegség, holnap menj dokihoz, sima labor kimutatja, ettől nem kell félni.
2023. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nevetne már ki súlyos tünetekkel?! De egyébként kevésbé súlyosakkal is jogod lenne orvoshoz menni! Nem úgy viselkedsz, mint egy 24 éves felnőtt!
2023. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Most utana olvastam minden cukorbeteg tunet igaz ram, de ez nem jelent semmit. En nem gondolom hogy az vagyok.


15. Nem dagad a bokam, csak fajnak karjaim es a vallam

2023. ápr. 18. 22:50
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Majd annak a következményeitől félj, amit az orvosi látogatás hiánya fog okozni.
2023. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem "gondolni" kell (miből gondolod, hogy nem?), hanem laborban mérni. Kezeletlenül konkrétan halálos. Nem fogysz? Lehet, hogy nem is egyfajta betegséged van. A végtagfájdalom meg az izzadás valami külön dolog lehet.
2023. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!