Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretem nagyon a német...

Szeretem nagyon a német nyelvet, de a munkám során nem kell használnom. Vannak esetleg olyan rendezvények, helyek stb., ahol hasonló emberekkel találkozhatnék, vehetnénk részt német nyelvű programokon, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Jó lenne olyan embereket megismerni, akik hasonlóan hobbikébt tekintenek a német nyelv tanulására, az azzal való foglalkozásra.
2023. ápr. 19. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, azt hittem, nemet nyelvuekkel beszelnel, akik viszont tudnak nemetul. Hobbitanulokkal hobbi nemetul beszelni, erdekes.
2023. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ha kimennél Németerszágba akkor ott annyit használhatnád amennyit akarnád. Egyébként nem tudom hogy lehet azt az okádékot szeretni.
2023. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Goethe, Heine és Thomas Mann nyelve okádék? Szépen vagyunk.
2023. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 egy szoval se mondtam h ezekkel az emberekkel nemetul beszelnek 🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. ápr. 19. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyel kreativ, es keress magadnak hobbinemet viragkoto jogaklubot.
2023. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen BlaBla Language Exchange programok Budapesten, nem tudom mennyire gyakori ott a német, de érdemes utánanázni.

Van a Tandem applikáció telefonra, ott például be tudod állítani, hogy milyen nyelvet szeretnél gyakorolni

2023. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!