Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy lehetnék normálos vagy hol találkozhatnék hozzám hasonló kecskékkel?

Figyelt kérdés

Én egy gagyi humorú, teljesen bolond rudi vagyok, akinek rohadt idegesítő poénjai vannak, és mindenki nagyon unja, amit csinálok. Ehhez képest a csajok (egy része, na, őket szeretem) mindig elmosolyodnak, amikor meglátnak, és akármilyen körülmények közt vagyunk is, tuti dobnak egy sziát. Ezt nagyon szeretem, és általában visszamosolygok, amire mindig zavarba jönnek.

Viszont van pár olyan leányzó az életemben, akikre ez nem hat, ezáltal minduntalan tudatosítják bennem, hogy egy bolond rudi vagyok, annál is inkább, mert nagyon befoghatnám a számat, ha valaki éppen leoszt, vagy kibeszél engem, mert nagyon gáz, hogy védem akár magamat, akár egy barátomat, mert úgyis hazudok... Nem mellesleg egy beképzelt ember vagyok, és MINDIG elmondom, amit gondolok, ezáltal nagyon utálnak, és gyakran szembesítenek a ténnyel: valójában egy mindenkit kioktató „kábelke” vagyok, aki mindig mindent mindenkinél jobban tud, és ráadásul valami fura dolog folytán a legtöbb dolog érdekel, sőt, sok mindennek utána is olvasok. Ilyenkor tudatosul bennem igazán, hogy mekkora kretén is vagyok. Egyébként átlagos életet élek egy magyarországi megyeszékhelyen, amit szeretek, bár tudom, hogy ez is nagyon gáz, hiszen Magyarországon csak Budapest a menő, és kész (Itt ugyanis nincs pláza, se dugó-diszkó). Szeretek az emberekkel vitatkozni is a dolgokról, különösen a tanáraimmal, ha feldobnak vitára egy-egy témát, én (szintúgy érthetetlen, bolond módon) nem "Hááát nem tudom"-mal válaszolok, hanem igyekszem végiggondolni, mi is fontos az adott témában, és értelmes választ adok, noha tudom, hogy ezzel valójában nyalizok a tanárnak. Ilyenkor szembesülök azzal igazán, hogy mekkora kretén is vagyok, pláne, ha azt firtatom, hogy nem a dolgok rossz oldalát kell nézni ha történik valami, hanem a jót. Általában igyekszem segíteni az embereknek amiben csak tudok, de ilyenkor is gyakran szembesítenek vele: valójában kő zagyvaság, amit mondok. Ez főleg akkor válik teljesen nyilvánvalóvá, amikor nekem adnak igazat feljebbvalóim. Ám ilyenkor újból tisztázhatóvá válik, milyen tudálékos buza is vagyok. No persze lehetnének jó tulajdonságaim is: El tudnám hitetni az emberekkel, hogy én is piálok, mint a gödény, (be is bizonyíthatnám) vagy éppen, hogy naponta más csaj vonaglik előttem. És azt szintén tudomásukra tudnám hozni, hogy rengeteget cigarettázok (napi 100 szál!), és ez rendkívül menő lenne a részemről. Ugyanakkor nem értik, miért vagyok olyan begyöpösödött szarvasmarha, hogy szeretem a magyar népzenénket, szeretek táncolni, vagy imádom a hazámat. Hiszen ott van Avicii, meg az álom-USA, vagy az Aerobic-Tecktonic meg hasonlók irányvonala, imádhatnám inkább azt, sokkal kircsibb, mint ez a sz@r ország... Visszatérve, nagyon rossz humorom van (semmi értelme, fárasztó és ironikus, szóval nagyon gagyi), és egyébként egészen elképesztő, hogy milyen szánalmas, hogy nem szeretek angolul tanulni, helyette oroszt tanulok, sőt, hallgatok orosz nyelvű dalokat is, amiket aztán MEG IS TANULOK! Méghozzá olyanokat, amiket manapság rádióznak! Nos, mára már tudom, hogy az "angoloké" (?) a jövő, és tuti nem érek el soha semmit az orosszal, se a magyarral, mert ezek gáz nyelvek, hogy a horvátról már ne is beszéljünk... Igazából már tisztában vagyok azzal is, hogy iszonyatosan gáz valamit lelkesedéssel csinálni, mert nagyon stréber, ha tudok beszélni egy témáról, pláne, ha az nem tananyag, és nem felelek éppen. Ugyanakkor szintén nagyon gáz, hogy nem magolok be minden ömlesztett…hm…dolgot, amit elém tolnak, elvek, vélemény, saját gondolatok nélkül. Szerencsére azért van helyem így is egy elit gimiben, de - mint az nyilván kiderült - "a gimnázium szégyene" vagyok.

Nos. Igazából hozzám hasonlóan bolond, agyatlan, hasonlóképp kretén és béna humorú embereket keresek. Nem tudtok véletlenül olyan helyet mondani, ahol sok ilyen van? Lehet a bolondok háza vagy valamelyik szakmunkásképző is (Az a néhány kivétel, aki a barátom…csak egy a gimis közülük), nem sértődöm meg, hogy „ilyen” emberek közt vannak csak ennyire bolondok, mint én… Viszont nem ájfonom van, úgyhogy gagyi a GPS-em, mert nem néz ki jól a grafikája, szóval mondjatok pontos címet is, oké? Előre is nagyon köszönöm!


17/F



2016. febr. 10. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki végigolvasta, foglalja már össze 1 mondatba. :))
2016. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

(Az elejét és végét elég elolvasni, a többinek semmi értelme.)

Hogy a kérdésre is válaszoljak... nőj fel.

2016. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem maradj ilyen, ha ez vagy te, hát ez vagy, de legalább bevállalod. Egy kicsit talán beszélj és okoskodj kevesebbet, de ha nem megy, hát ez van. Majd az élet megtanít.
2016. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Kérlek!!!!nőjj fel,szerintem ezt a világ nevében kérem!
2016. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A rudik a hűtősoron vannak, ott találkozhatsz velük.
2016. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt! Írj nyugodtan

18/K

2016. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

úristen de ritka xar szöveged van ennél erőltetettebb már nem is lehetne :O :S

Én szeretem a vicces embereket meg akiknek jó a dumájuk de te inkább az idegesítő "vicces akarok lenni de nem tudom hogy kell" kategóriába tartozol :S

2016. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő, azt hiszem, ezt már a legelején tisztáztam, amit elmondtál. No problem, pont olyan hüly€ vagy, mint az egyik osztálytársam... Viszont érdekelne, hol vannak még ilyen kecskék, mint én.
2016. febr. 10. 17:05
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
inkább egy nagy marha vagy te nem kecske..
2016. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja, még valami. Most nem viccelek. Igyekeztem minél röhejesebben megfogalmazni.
2016. febr. 10. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!