Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érettségi évében...

Szerintetek érettségi évében meghúznak 1.80 és 1.88-ra?

Figyelt kérdés
A próbaérettségit kettesre írtam az egyikből, másiknál beteg voltam. Első félévben voltak 4-eseim és 5-öseim is amiből nem írtam meg. Tehát látszik mindkettő tantárgyból hogy képes vagyok rá csak nem foglalkozok vele.
2023. ápr. 23. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem.
2023. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztályban az osztályfőnök butatott meg 7 embert hasonló átlagra. Többi tanár is csak bólogatott, mivel ha nem tanulnak, akkor az érettségin is csak ők égnének miattuk.
2023. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miattam nem égnének mert jobbra sikerült a próbaérettségim mint a többieknek, csak szar az átlagom. Vagyis amiből megírtam. A másikból meg van 2 db 5-ösöm, 3-asom is, tehát nem hülye vagyok csak leszarom.
2023. ápr. 23. 22:46
 4/10 A kérdező kommentje:
De majd meglátjuk.
2023. ápr. 23. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első félévben volt, nem ebben állításod szerint. Hogy jobb volt, mint a többieknek, de akkoris "csak" kettes lett.

Ha meg van ez a lekakilod hozzáállás, honnan tudják, hogy nem fogod azt is??


Én is hasonlóan szívtam. Szóval átérzem. Bár nálam más volt a hozzáállás, próbálkoztam, akartam, tanultam, ment is az anyag, csak a tanár szívatott. Csak azért nem lett négyes az érettségim abból a tárgyból, mert a tanár lepontozott pár dolgot. De ha látják rajtad, hogy nem akarod, akkor ők is úgy állnak hozzá. Nálunk is volt aki bukott. Többi osztályban is volt akik buktak. Nem voltak szívbajosak a tanárok.

2023. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 Tökmindegy mennyivel lett jobb, ha jobb akkor jobb.
2023. ápr. 23. 22:58
 7/10 anonim válasza:
100%
Nálunk 1,5-re elengedtek többeket, de igazából tanár függő, ritka, hogy ennyire nem enged el
2023. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Három éve érettségiztem és nálunk mindenkit megbuktattak, aki nem érte el a 2,00-es átlagot; egyetlen kivétel volt, egy srác megkapta a kegyelem kettest mert februárban elhunyt az édesanyja, ami nyilván teljesen felborította az életét. Mindenki más viszont (teljesen jogosan) megbuktattak, hiszen aki egy kettest nem tud összekaparni, az mégis mit akar az érettségin?
2023. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
szerintetek 1,4 re átengedne a tanár? én is végzős vagyok
2023. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet alapozni.

Kérdezd meg a tanárodat nem e lehet valamiből beadandót csinálni a jegyed miatt? Ha azt mondja hogy nem, akkor kérdezd meg lehet e valamiből dogát írni? Ha erre is azt mondja hogy nem, akkor kérdezd meg hogy lehet e felelni?

Pl csinálsz neki egy beadandót és írsz vagy felelsz neki aztán már nem is lesz kérdés hogy meg lesz e a kettes, ha látja rajtad hogy csinálod akkor semmi okod az aggodalomra.

2023. ápr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!