Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira, fogorvosira és...

Orvosira, fogorvosira és gyógyszerészetire készülők, így, hogy már fent vannak az emelt kémia és biológia megoldások, mit gondoltok, körülbelül hány pontotok lesz előreláthatóan? Szerintetek is nehéz volt az idei kémia?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen szerintem nehéz volt a kemia. SOTE aok ra adtam be elsőre de sajnos kb csak 437 pontom lesz 😔 nem hiszem hogy ennyit csökkenni fog a ponthatár . És neked?
2020. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 és nem jelölted meg a többi orvosit? Ennyi ponttal csak felvesznek valahova.
2020. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És te hogy érzed, kérdező?
2020. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kémia szerintem is nehéz volt...😞 Szóbelik nélkül talán nem lesznek annyira magasak a ponthatárok, mert senki sem tud javítani így, ebben bízom még 🙄

A cél a SOTE fok, nekem max 430 pontom lesz, ez még mindig kevesebb 4 ponttal, mint a tavalyi ponthatár sajnos 😔

2020. máj. 17. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 De jelöltem másikat, de nem tudom hogy el akarok e menni vidékre, mert én Pesti vagyok itt van mindenkim... hát nehéz döntés
2020. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Kollégistának lenni borzasztóan jó, orvosis kollégistának lenni még jobb!! Nyilván ijesztő elsőre, de megéri!!
2020. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ös!

Én pont 2 éve voltam hasonló helyzetben, vidékre vettek fel és most jelentkeztem át pestre. Így nem csúszol és még vissza is kerülhetsz. Nagyon sokan csinálják azt, hogy az első pár évet vidéken (szegeden, pécsen) teljesítik az orvosisok, majd átjelentkeznek pestre, ahova szerencsére kb majdnem mindenkit át is vesznek. Kiéled a bulikat, mégis újrafelvételi nélkül bejuthatsz oda ahova mindig is álmodtál. :)

Kitartást és bármi is legyen szerintem kezd el az egyetemet valahol!

2020. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én Bp agglomerációjában laktam és vidékre vettek fel. Abban a városban senkit nem ismertem, onnan egy órányi utazásra laktak rokonaim... Én is úgy voltam vele, hogy majd átjelentkezem, de annyira megszerettem ott élni, hogy már inkább hálát adok az égnek, hogy nem Pestre vettek fel! :D Szóval az is lehet, hogy jól fogod magad érezni vidéken! Vagy átjelentkezel.
2020. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!