Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan ezért nem...

Most komolyan ezért nem érdemlek partnerséget? Elrontottam a karrierem?

Figyelt kérdés

Szóval én alapjáraton egy családbarát játékot szoktam közvetíteni Twitchen, de kicsit merészebb húzást követtem el és elmentem minecraftozni haverokkal, ahol egy náci szerepjátszós szerveren voltam. Szóltam a srácoknak, hogy ne üvöltözzenek olyan szavakat, de sajnos néha nem tudták visszafogni magukat és néha kiejtették a villagerekre a zsidó szót, de nem durván sokat használtuk.

Meg mivel ugye újraépítettük a 3. birodalmat, ezért 2 helyen megjelent a náci zászló. Direkt próbáltam kerülni de néha néha bevillant. Na erre stream végére sajnos kaptam is a 7 napos tiltást. Mivel ez megtörtént, sajnos soha nem lehetek partner így.

Most lehet hülyének fogtok gondolni, de én tartalomkészítő akarok lenni majd és hát így elvágtam magam tőle. Így is öngyilkossági gondolatokkal küzködtem, de szerintem ez felrakta a pontot az i-re. Így sajnos fixen nem állhatok be az infuelncerek világába és lehet felkötöm magam.

Tényleg megérdemelt volt a tiltás és a partnerség megakadályozása?



2023. ápr. 25. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Megérdemelt volt
Nem volt megérdemelt
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Alapvetően az a baj, hogy meg kell érteni, hogy ezek a partnercégek nem akarnak balhés embereket. Nevezhetjük őket gyáváknak, de valljuk be, a twitch platformján főleg gyerekek vannak, akiket védeni kell ezektől a tartalmaktól. Még annak ellenére is, hogy nem értek egyet ezzel az abszolút tiltással, és folytonos palástolással, el kell fogadni, hogy ez nekik egy üzlet, és az üzletet rontja ha az üzletben résztvevő személyek olyan dolgokat csinálnak ami a publikumnak durva lehet.
2023. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Most lehet hülyének fogtok gondolni, de én tartalomkészítő akarok lenni majd és hát így elvágtam magam tőle


Vagy lehet kaptál egy eselye hogy normalis tagja lehess a tarsadalomnak trollkodas helyett.

2023. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megértem egyes, tényleg sok a gyerek sajnos. És kettes, igaz, ők bezzeg azt tehetnek amit akarnak. Hármas: Miért, a tartalomkészítő nem normális tagja a társadalomnak?
2023. ápr. 25. 07:17
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Richtig und wichtig!
2023. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Édes istenem, akkor a történelem könyveket is tiltsuk be, mert szó van benne a holokausztról 😒 A zsidó pedig mióta szitokszó? Akkor minek kellene nevezni őket? Valaki homályosítson fel mert én még úgy tanultam, hogy zsidóknak hívják őket. Szerintem ebben a píszí világban már rohadt nehéz boldogulni tartalomgyártóként, mert az is homofób/rasszista/gyűlöletbeszéd ha rosszul veszed a levegőt. Régen még azzal a hitleres játékkal is lazán játszottak az emberek, pedig az tényleg vastagon náci volt, és mindenki fel tudta fogni hogy ez csak egy játék, nem a következő holokauszt.
2023. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért, a tartalomkészítő nem normális tagja a társadalomnak?


Hát vannak bőven aki nem azok.

2023. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kontextusfüggő gondolom ötös. Mivel negatív megkülönböztetés abban a környezetben a szó. De gondolom az volt az egészben a legkisebb probléma.
2023. ápr. 25. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ez most jogos volt. Ti nyilvánvalóan nem oktatási céllal nácultatok online és semmiféle kontextusba nem helyeztétek az egész játékot, a nézők, akik valszeg gyerekek meg annyit fogtak fel, hogy ki kell irtani az xy-okat. Kétlem, hogy egyáltalán tudnák kik azok a zsidók, mi a vallás alapja vagy hogy egyáltalán ez a korszak mikor történt. Ennyi eszed lehetett volna, hogy ilyenbe nem mész bele, ha már egyszer tartalomkészítő akarsz lenni. Akkor legalább kitanulmányoztad volna alaposan a jövőbeli munkáltatódat! Még erre sem vetted a fáradtságot, most meg rimánkodsz. Inkább készülj az érettségire, még lehet rendes foglalkozásod.
2023. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett volna annyi eszed mondjuk úgy, hogy tudhattad volna, hogy ezek a náci dolgok az egyik legnagyobb tabuk a világon, és sehol és senki nem nézi jó szemmel pláne nem közösségi platformokon.


Bocs, de erre mondják, hogy házhoz mentél a ló*aszért.


Konkrétan ez a náci téma szöges ellentétje annak amit ezek a vállalatok képviselnek...


Főleg egy twitch ami az egyik legnagyobb rohadék platform és úgy tilt embereket, hogy nevetséges, ha komolyan gondolod ezt a tartalomgyártást, akkor sokat kell még tanulnod, mert egy tartalomgyártónak millió dologra figyelnie kell, egy twitchen meg hatványozottan igaz ez.

2023. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!