Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érettebb meleg férfiak vannak...

Érettebb meleg férfiak vannak itt, akik szívesen ismerkednek komolyabb céljából?

Figyelt kérdés

Olyan partnert “keresek” aki készen áll tartalmas dolgok kialakítására, aki szereti magát és tud szeretni másokat, aki kiegyensúlyozott, és aki határozott, vannak céljai (ezeket próbálom én is biztosítani..:) )


Kedvelem a nálam idősebb , érett személyiségű korosztályt (22-40 éves kor között szívesen ismerkedem, én 24 vagyok)


Üzeneteket privátban is várok!:)



2022. szept. 4. 22:24
 1/8 anonim válasza:

Habár én picivel fiatalabb vagyok, mint az általad írt korosztály, sokkal érettebnek mondanak és én is annak tartom magam, mint általánosságban sok velem egykorút.

Ha a nálad idősebbeket csak azért kedveled jobban, mert érettek, de beleférne nálad fiatalabb is, akkor írj nyugodtan.:)

Én is valami komolyat és hosszútávút keresek elsősorban.

2022. szept. 4. 22:48
 2/8 anonim válasza:
Ha továbbra is így megy a csajozás elgondolkodok rajt.
2022. szept. 5. 00:43
 3/8 anonim válasza:
Xd
2022. szept. 5. 00:49
 4/8 anonim válasza:
Egy 6ossal kicsúsztam:)
2022. szept. 5. 01:45
 5/8 anonim válasza:
42 éves bi aktív vagyok. Ha gondolod írj!
2022. szept. 5. 04:09
 6/8 anonim válasza:
5 ös Te milyet keresel?
2022. szept. 5. 04:57
 7/8 anonim válasza:

Ha ilyen harmincast találnék, akkor az lenne a legnagyobb örömem jelenleg!

Akit szerethetek és aki szeret !


F/Bp

2022. szept. 5. 10:09
 8/8 anonim válasza:

Érettebb normális meleg férfival én is szívesen ismerkednék.


30p

2022. dec. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!