Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy mire használod a...

Miért vagy mire használod a gyakori kérdések oldalt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 05:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Bőven több ingert ad mint a neten egy férfi.

Amig itt akár 6 témakör is megmozgatja az agyam, szivesen válaszolgatok, tartalma van a kérdéseknek más válaszolók gondolatainak, addig a messengeren akik írnak nekem ingerszegény.

Pl az egyik srác mindig irogatja nekem hol tart épp a felujításban hogyan szépül a kis háza.

Megnézek a képeket megdicsérem és ennyi volt a tartalma. Írogatunk egymással még a falszinekről meg ilyenek de nekem ez zero kommunikácio.

A gyk-n ezeregy téma van ami jobban izgat mint neki a falfestése meg csempézése meg kályhája.


Vagy másik srác soha nem ér rá hétvégeken a gyerekei miatt. Hetköznap arrol irkálunk hogy dolgozik kipróbál egy uj munkahelyet túlóra van meg hetkoznap tud csak eljárni pl bulizni amikor en nem. És kifújt ez is minek írkáljak vele. A gyk már megint vitte a pálmát hogy itt írkálok inkább.


Aztán aki szexet akar es lihegve várja már mikor futok vele össze szexre. Vele annyirol irkálunk hogy nekem most se jó oké majd jövőhéten. Kb 2 szót bem beszélünk másról még az elején írta csak mikor elkezdtünk beszélgetni hogy résztvét apa miatt kijött ő is a temetésére. Azután nosztalgiáztunk milyen jó volt régen egyutt(akkor se kellettem neki bnőnek), aztán átment az egész abba mikor leszunk egyutt megint. (Mikor adok neki egy 10perces menetet megint hogy otthagyjon megint)Vele is minek írkáljak? Megint marad a gyk.


Vagy az exem. Bántalmazó verőlegény. Vele ugyan ezeregy témám van meg röhögés. De mit akarjak én egy verőembertől. Inkább a no kontakt akkor.

És végtelen hosszan irhatnám még. Miért a gyk.

2023. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Folyt

Szóval kényszerből a gyk, mert nincs kivel írogatnom.

2023. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
*meg a társkeren a mizuzósak meg hogy aludtál small talk. Fene se kíváncsi erre.
2023. ápr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kifejthetem a véleményem olyan témákban, amit nem vállalnék fel a való életben.

A való életben nem mondhatom ki nyíltan a politikai nézeteimet, a kapcsolatokról alkotott véleményemet, nem beszélhetek a szorongásaimról, a szexuális problémáimról stb.

Itt igen.

2023. ápr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mai divatos szóval élve asszertivitást tanulni.

A családi mintám abból állt kommunikáció terén, hogy felmegy a vérnyomás 200-ra, vörös a fej, fulladozunk-pukkadozunk a saját igazságunktól, akivel merünk ordítozunk is, aztán korán meghalunk keringési betegségben.

Szeretnék sokáig és jól élni.

Nagyon hasznos itt ellesni az elmés, vicces, mégsem sértő válaszokat.

2023. ápr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezek ha van valami problemam, amit itthon nincs kitol.

Sajat elettapasztalatom alapjan segiteni valasszal annak akinek a kerdese olyan. (tehat csakis ami erintett engem is).

Talalni erdekes kerdeseket (bizva, hogy nem kamu) es csodalkozni, mennyi tus.o ember van a valaszok alapjan, aki nevtelenul lealaz barkit barmiert.

unalmamban jovok legtobbszor, amikor nem tudok aludni

2023. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2023. ápr. 25. 07:18
 8/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Embereknek segítek. Öngyilkosságra készülőket lebeszélek a tervükről.

Ezenkívül érdekesnek találom, hogy egy-egy témát hányféle módon meg lehet közelíteni. Sokszor sokféle a válaszadók nézőpontja, szóval lehet fejlődni.

2023. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azonkívül, hogy szórakoztat sok kérdés, válasz, hogy mekkora az isten állatkertje 😅 - ez a kérdés a válaszokkal kellemes csalódás volt, hogy vannak értelmes hozzászólások is a gyk-n!

Az is igaz, hogy lehet sok érdekes dolgot találni mindenféle témában.

Ha olyan kérdés van, amiben tudok segíteni, arra válaszolni is szoktam.

2023. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kései Sirató és 9-es a válaszaitokat!
2023. ápr. 25. 09:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!