Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért változik meg valakinek...

Miért változik meg valakinek ennyire a viselkedése?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapig kerestük egymás tekintetét, olyankor egymásra mosolyogtunk, érződött a kölcsönös szimpátia. Viszont az utóbbi időben teljesen megváltozott. Rám se nagyon néz, így nem is mosolyog, pedig én ugyanúgy keresem a tekintetét. Nem tudom mi történhetett, de olyan mintha 180 fokos fordulatot vett volna a hozzámállása. Ilyenkor mi történhet egy férfival?

2023. ápr. 27. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lett valakije, így már nem érdekled, más okból nem érdekled, magánéleti problémái vannak, sok minden történhet. Igazából ha csak szemezgettetek és nem voltatok beszélőviszonyban az semmit se jelent, eddig se érdekelhetted különösebben.
2023. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Vagy pl. megtudott rólad valamit, ami visszatetszést kelt benne, ezért már nem tud rád őszintén mosolyogni.
2023. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka van.

- kiábrándult belőled

- azthiszi, hogy nem jön be neked.

- másik csajt választott.

- valaki lépett felé helyetted

- azthiszi hogy barátod van

Stb…

2023. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Azert az is lehetne, hogy eddig tetszes volt, most meg mar szerelmes, es nem mer nezni.
2023. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, ha én is elkezdem hanyagolni, akkor nem csinálok nagy hülyeséget?!
2023. ápr. 27. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha elkezded hanyagolni, akkor még jobban eltaszítod :)
2023. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? Én magam sem tudom.😔
2023. ápr. 27. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered, milyen gyakran találkozol vele?
2023. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 alkalommal. Nem vagyunk közvetlen munkatársak, de sokszor látjuk egymást.
2023. ápr. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!