Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarként hogyan gondolkodtok...

Magyarként hogyan gondolkodtok a Reggae-ről, és a marihuána kérdésről?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

¯\_(ツ)_/¯

létezik mindkettő

¯\_(ツ)_/¯

2023. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem el kellene indulni a marihuána legalizációja felé. Nem azonnali hatállyal legalizálni, de elindítani a folyamatot.


Reggae zenét nem igazán hallgatok, semleges számomra. Nem hiszem hogy a marihuána kérdéskörében bármilyen lényegi szerepe lenne jelenleg.

2023. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Tetszik a kreativitásod! :)

2023. ápr. 27. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

A marihuána sokkal kevésbé káros mind az egyénre, mind a társadalomra nézve mint az alkohol.


Egy betépett ember nem balhézik, nem fosik-hányik, nem másnapos. Max kieszi a hűtőt, meg kicsit belassul.


A hatása kb az energia italokéval vagy a kávéval van egy szinten, csak a másik irányba. Picit bepilleszt pár órára, de kb ennyi.


Szóval ja, a legalizáció szerintem jót tenne, ha az alkeszoknak csak a fele inkább füvezne, sokkal kevesebb lenne a probléma velük.

2023. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
A marihuána nem lenne rossz ha belenne vezetve szerintem.
2023. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Mondjuk szerintem több semmirekellő lenne az országban, ha legális lenne a fű.. Az alkohol másnap kiürül a szervezetedből, a fűtől meg napokig "füves agyad" lesz, még azután is, hogy elmúlik a "high". Nem is kell függőnek lenni ahhoz hogy egy zombivá válj tőle, elég csak hetente egyszer-kétszer szivnod.

Gondolom részben ezért is nem legális (plusz azért, mert ha minimálisan is hajlamos vagy rá, akkor pszichózisod lesz tőle).

2023. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
6, te nem tom mit szívtál, de a fű nem tart olyan sokáig.
2023. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Tapasztalatlanul írtál butaságot, ha próbáltad volna akkor tudnád hogy egy 23 órakor elszívott cigi után hajnal 2-3 kor már tiszta lennél, egy cigi nem azonos 2 üveg borral, vagy 10 Dreherrel.

Az a gond hogy az emberek addiktív drogként tekintenek rá, alkoholistává lett emberrel találkozni az utcán a világ minden táján, de marihuána függővel, hisz nem vált ki hiányérzetet, mondjuk aki olyan az emiatt iszik is mellette.

2023. ápr. 27. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Szeretem mindkettot, de foleg metalt, goat, dnbt hallgatok
2023. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Jesszus. A fűtöl nem lesznek zombik, a zombik inkább methheadek. Azt is szívják, de nagyon nem egy kategória.
2023. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!