Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ha láttok egy...

Mit tennétek ha láttok egy marihuána fogyasztót?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel,azt csinál amit akar.
Zavar, inkább elkerülöm
Zavar és értesítem a hatóságokat.
71 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kínál meg akkor a k...va anyját :d én megszoktam kínálni vele az ismerőseim.
2021. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Az "A" Választ választom!


Mennyit nyertem Vágó úr?

2021. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Azért az nem mindegy, hogy a fogyasztó számomra fontos családtag vagy barát, vagy egy ismeretlen idegen. Az ismeretlen azt tesz, amit akar, úgy cseszi el az életét és az egészségét, ahogy akarja. Ha családtagról vagy barátról van szó, ott elmondanám, hogy nem kéne, de nem erőszakolhatok rá semmit senkire. Ha a saját gyerekemről lenne szó, akkor, ha akarja, ha nem, menne elvonóra, vagy ahova szükséges, és próbálnám a kialakulás miértjét orvosolni, ha lehet. A gyerekem dolgába beleszólhatnék, de az apáméba nem.


Ha random az utcán látnék marihuána fogyasztót, vetnék rá egy pillantást, és tovább mennék.

2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kernek tole en is, mert meg nem probaltam ki.
2021. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérnék egy slukkkot.
2021. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Elég sokat látok, vadidegennel semmit nem tennék, max ha behív elfogadom. :D
2021. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mit tennék? Ha fel is jelentem akkor is semmit nem fog kapni, azért mert füvezik. Egyébként igen megkérdezném, hogy tud e, vicc hogy nem legális a füvezés, piálni meg lehet. Csak egymillió alkoholista van az országban. Az alkohol meg egy kemény drog. Tudom hogy nem használják már ezt a kifejezést, de aki füvezett már tudja, hogy össze se mérhető a kettő.
2021. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felénk egyszer jött egy öreg bácsi és kért egy slukkot “a régi idők emlékére”. Én nem csinálnék semmit, ha neki jó, tegye, nekem viszont már nem kell.
2021. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérnék tőle én is egy kis adagot!
2021. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak a Kannabisz! xD amúgy kajak nem kellene mindig szívnom, mert nem lesz kedvem semmihez egy Ido utan, de azért megis szívok, mert kürva olcsó ott a fu, ahol elek xD üdv, Orbán Viktor
2021. szept. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!