Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha itt egy...

Miért van az ha itt egy kérdésre őszintén válaszolok lepontoznak ? De ha a kérdező mellé állok és azt válaszolom amit hallani szeretne akkor egyszerre kapom a zöldet. Megfigyeltétek már ezt ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak a kérdező pontoz, hanem az emberek is akik olvassák. Szóval ja, ha olyat írsz amivel a többseg egyetért akkor felpontoznak, ha meg nem értenek egyet akor le. Erre lett kitalálva a pontozás.


Engem inkább az idegesít, mikor teljesen szubjektív a kérdés és annál pontoznak le. Pl mikor leírom hogy nekem a fekete a kedvenc színem, és lepontoz az akinek a kék...

2023. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Inkább attól függ, MIT válaszolsz, nem attól, hogy az megegyezik-e a kérdező véleményével. Nemcsak a kérdezők tudnak szavazni.
2023. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
nem véletlenül megy süllyesztőbe ez az oldal :D
2023. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem kell foglalkozni a pontozással szerintem. Sőt meg is kéne szüntetni.
2023. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is volt már itt egy hasonló kérdésem. :D

Az a baj, hogy mindenki csak arra megy, hogy minél jobb legyen a hasznossági 100%-a. Hiába van más véleményen megnézi, hogy az adott kérdés alatt mi a nyerő amiért felpontozzák és ugyan úgy odaír valamit.

Ha nem azt írod amit az itteni nagy proli nép látni akar akkor lepontoznak.

Nézz meg az én %-omat. :D Én leírom a véleményem akkor is, ha nem ért vele egyet nagyon sok ember. Pl.: segíteni akarok a kerdezőnek a válaszommal nem pedig ócsárolni mint a többi ezért lepontoznak és kötekednek.

Ez az oldal nagyon nem nyújt segítséget csak kivételes esetekben van rajta értelmes válasz. Itt éli ki magát az összes olyan ember aki máshol nem tudja. Nézd meg a felnőtt párkapcsolatokat. Kiégett nőkkel van teli ahol az a helyes válasz minden kérdésre, hogy megcsal. Még arra is, hogyha azt kérdezik, hogy a testvérének a pasija miért néz a szemébe beszélgetés közben akkor is csak az a helyes válasz, hogy meg akarja csalni vele a tesóját. Nem pedig az hogy ez az illem..

Beteg egy népség van itt.

2023. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Mindig a nőknek adj igazat.
2023. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

De miért van ennek jelentősége?

Különben legutóbb egy vallási kérdésnél ( ami valljuk be kb fekete vagy fehér válaszok szempontjából ) mindenki le lett pontozva nagyon vicces volt...

Nyilván ha valaki nem hívő az egyik oldalt pontozta le, a hívő meg a másikat szóval érdekes volt látni a teljesen jó, normálisan megfogalmazott válaszok, hogy lettek kb 20% - on pillanatok alatt.

Ilyen ez sajnos.

2023. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
"hasznossági 100%"?
2023. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

#8

Újrafogalmaztam menet közben a mondatot drága és véletlen ott maradt a 100. :) Sajnálom ha ba*** a szemedet de ez van csak túléled valahogyan. + ha van egy kis sütnivalód akkor még így is tudod értelmezni a mondatot, ha nem akkor pedig sajnállak.

2023. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

3 főbb dolog jutott eszembe erről:

1) sokszor a kérdező megerősítést vár, azért amikor nem neki kedvező válasz érkezik, repül is a piros. Nem egy tag keveredett már bele a többprofilos itteni tüsténkedésbe; "igazad van Kérdező" nyitással indított a kérdezői komment például. Szóval olykor megesik, hogy a sokadik profilról jönnek vissza értékelést nyomni a válaszokra.

2) van pár tag, aki sportot űz a leszavazásból.

3) sokan rosszul használják a szavazást; "tetszik - nem tetszik" vagy épp; "egyetértek - nem értek egyet" alapon nyomkodnak, és nem azt nézik, hogy valóban kérdést segítő válasz jött-e vagy sem.

2023. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!