Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek idegen társaságb...

Hogyan legyek idegen társaságban teljesen természetes?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 07:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok én vagyok az az embertipus, aki új társaságban nem szólal meg vagy csak bamba pofával vigyorog és fura egy szavas válaszokat ad.
2023. ápr. 29. 07:29
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha eléred hogy nem fog érdekelni mások véleménye és lesz önbizalmad, akkor fogsz tudni nyitni idegen közegben.
2023. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon hamar feloldom idegen társaságban, és gyorsan teremtek kapcsolatokat, hamar találok témákat idegen emberekkel is. Persze nem viszem túlzásba.


Idegen társaságában mindig megvarom, hogy szóljanak hozzám, nem kezdek el nyomulni. Szóval nem csinálsz rosszul semmit.

2023. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan társaság, ami belőlem is ezt hozza ki, pedig én elég nagyszájú vagyok. Jellemzően azok, akik elvannak a maguk világában a belsős poénjaikkal és sztorijaikkal.


Kérdezz bele dolgokba, az segít bekapcsolódni. Ne faggasd őket, de ha van egy visszatérő poénjuk vagy említés szinten mesélnek valamiről, ami látszólag meghatározó, akkor kérdezz rá, hogy mi volt ez.


Próbálj meg közös pontokat találni. Teljesen random dolgok mentén lehet kapcsolódni egymáshoz, ha ők megosztják a saját élményeidet, te is oszd meg a tiédet, hozz példát te is ismeretségi körből a dolgokra, amikről beszéltek, dobd be a közösbe a saját gondolataidat. Ne túlzóan, csak úgy egyet-egyet amire lehet is reagálni érdemben.


Ha átsiklanak felette vagy ignorálnak, akkor nem veled van a baj, a társaság nem elég befogadó új emberekre. Vannak ilyenek

2023. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolni kell. Határozd el, és akkor majd gondolom, hogy egyre jobban megy.
2023. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!