Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok pl azokról az...

Mit gondoltok pl azokról az amerikai reality show szereplőkről, akik epizódonként sokszor több(tíz)millió forintot kapnak, mérhetetlenül gazdagok, mindenük megvan?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy egy átlag melósnak itthon nagyjából 1 teljes évig kellene ahhoz dolgoznia, amit ezek az emberek sokszor 1-2 nap altt megkapnak, és felmerült a kérdés: mennyire igazságos az, hogy egyesek egy ilyen legalja korrupt pöcegödör fideszországba születnek, míg mások egész életükben habzsolják az életet?
2023. ápr. 29. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
tanulj meg angolul, költözz ki az adott országba és te is lehetsz filmcsillag.
2023. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak, de egy balkáni szeméttelepre születtem 🙁
2023. ápr. 29. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb alapigazság: Az élet nem igazságos.

Amúgy élnek a lehetőségeikkel, én is ezt tenném. Persze, gáz, hogy erre van igény, de ez van.

2023. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintát adnak a hanyatló Keletnek is, hogy így lehet könnyen "jó" irányba terelni a társadalmakat.
2023. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan kitörtek már ebből a balkáni szeméttelepről. Csak azért tenni is kell ám, nem csak a csodát várni.
2023. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!