Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most, hogy Vágó István váratla...

Most, hogy Vágó István váratlanul meghalt, hogy éreztek?

Figyelt kérdés
Tudom igen ellentmondásos személyiség lett az utóbbi időben politikai szerepvállalásával, de visszatekintve munkásságára, egyéni karakterére szinte egy ikon távozott el. Talán korszakot jelentett ő.

2023. ápr. 29. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek veled. Számomra nagyon rokonszenves tévés személyiség volt, a politikai nézetei más kategória.
2023. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Miért kell feltétlenül nektek több kérdést is kiírni a haláláról a Gy.k.-ra?
2023. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Régen sokat néztem a TV-ben még gyerek voltam, de ismerni nem ismertem. Nyilván az ilyesmi egy szomorú hír, de én magam nem leszek szomorú miatta, mert nem ismertem.
2023. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
(Mármint személyesen.)
2023. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Miben hunyt el?
2023. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

#5 Valószínű hogy a Covid oltás szövődményeiben, mint ahogy sokan mások is.


Basszus, de jó hogy én nem engedtem a nyomásnak!..

2023. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Hihetetlen a dolog, hiányzik már most a tudása.
2023. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Weis István az utolsó pillanatáig hergelt és gyűlölködött a facebook-on. akkor szerinted?
2023. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

6


Amugy ez igaz. A leszavazasok ellenere.


Orvos ismeros-barat is mondta, hogy igen o is tapasztal egyre tobb rakosodast, meg szervi bajokat oltottaknal, magas vernyomast akiknel ez nem volt gond, de abban az idoben nem lehetett mit tenni, mondta. Azt mondta valamit tenni kellett a virus ellen.


En sem voltam semmivel beoltva, semmi bajom. Oltottak kozul csomoan elkezdtek valami furcsa tunetet mutatni.


Ugyanezt mondtam amikor bevezettek az oltasokat.


Irorszagban/fulop szigeteken ugyanezt eljatszottak, es hirtelen csomo gyerek narkolepszias lett.


Ez az ara az 1 ev alatt kifejlesztunk vakcinakat amik teljesen ellentmondanak a protokollnak, es tv-be nyomatjuk ellenzekitol kezdve jobboldaliig hogy a vakcinak biztonsagosak.


Ja, en meg mondtam magamban ezt majd meglatjuk par ev mulva, esetleg 10 ev mulva. Es mar lehet latni az eredmenyet.


En mar 2x voltam covid-os, nem haltam bele.


Elhiszem vannak akiket elvitt a covid, elvisz a covid a mai napig, de erre erdemes az egesz civilizaciot telenyomni kiserleti vakcinakkal (igen kiserleti, de persze hogy a nep elhigyje odarakjak hogy atment a 3. tesztelesi fazison is, csak kozben kiderultek dolgok is...).

2023. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem kezdett el politizálni, az ország kedvence volt. Valóban kiemelkedő volt a lexikális tudása és a kvízjátékok vezetése testhezálló feladat volt a számára. A politikai pályára lépése viszont hiba volt (akár csak Schmitt Pál esetében). Ezt nem azért mondom, mert egy általam nem kedvelt pártba lépett be, hanem mert nem voltak meg hozzá a kellő képességei. Sok politikai vitaműsorban láttam, ahol bár nagyon akart (néha már túlzottan is), de nem tudta azt a szintet hozni, mint egy profi politikus/politológus/újságíró.
2023. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!