Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Szilágyi István...

Mit gondoltok Szilágyi István családjáról?

Figyelt kérdés
Nagy szegénységben éltek és nem tudom, igaz-e de nem volt pénz gyógyszerre, a fiuk pedig skizofrén. A gyilkosságra semmi mentség, persze, de ha ez igaz, kényszer gyógykezelésre ítélik?

2021. ápr. 19. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve sajnálom, hogy szegények voltak, de iszonyú koszban éltek. Vagyoni helyzettől függetlenül, lehet igényesnek lenni.
2021. ápr. 19. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Szerintem haláluk után nem szép ezen csámcsogni.
2021. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ők éltek így. Nekik jó volt. Csak annyit tudok, amit a média az orrom alá tolt. Biztos lettek volna lehetőségeik kicsit jobban élni, de nem találták meg, vagy nem éltek vele.
2021. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Sokan próbálták felkarolni őket az évek során, de igazi önsorsrontók voltak.

A nőt még a férje halála sem érdekelte. Mikor megkérdezte tőle egy riporter hogy mérges-e a fiára, meglepődve kérdezte hogy "miért lennék rá mérges?"

Ja, végülis az az angyali gyermek nem tett semmi rosszat, csak megölte az apját, miután évekig folyamatosan foltosra verte a szüleit.

Elmenni sem akart onnan, pedig el akarták költöztetni méltó körülmények közé. Mutatta a csurom vér matracot hogy azóta is azon alszik és neki jó így.

Van akin nem lehet segíteni.

2021. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem van egy határ, amin túl nem lehet segíteni. És ők ezen már régen átléptek.
2021. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!