Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelem két teljesen különböz...

Szerelem két teljesen különböző ember közt?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam,akivel kicsit mintha közelebb kerülnek időről időre egymáshoz,viszont mindkettőnket gatol,hogy egy helyen dolgozunk.

A szavaiból ezt vettem ki,és én is említettem ezt párszor,hogy így nem jó egy kapcsolat.

Nem celoztunk egymásra,de egy kicsit mégis.

Szimpatikus egyébként,teljesen más,mint akikkel eddig szoba álltam.

Nagyon jó szívű,tudom,hogy kedves,és odaadó azzal az emberrel akivel annak kell lennie.

Számomra furcsa,hogy ennyire megért mint nőt.

Eddig még ez olyan emberrel sem volt,akivel együtt voltam.

Elég jól kijovok vele,viszont néha azt érzem,hogy mással is ilyen viszonyt ápol,ami kicsit rosszul esik,de nem mutatom ki.

De talán,csak én gondolom túl.

Ami nekem leginkább furcsa lenne ebben a kapcsolatban,hogy én husis nő vagyok,O meg nádszál,kis törékeny.

O mindig sovány volt egyébként.


2023. máj. 2. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezhet, de hosszútávon vagy nagyon nagyon sok kompromisszumot kell kötni, vagy nem maradtok együtt
2023. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szerelem csak kémia, szóval bárki között létezhet.


#1-nek sajnos igaza van. Lehet hogy most jó lenne, de mi lesz 5, 10, 15 év múlva? Ott már nem lesz a rózsaszín köd.


Ezt leszámítva szerintem nem szabad tétlennek lenni, mert akkor meg azt fogod bánni 10 év múlva. Próbálkozz nála normális keretek közt, ha úgy alakull akkor összejöttök és majd meglátjátok, hogy hogyan alakul:) csak arra figyelj, hogy NE kérd meg a kezét 2 éven belül, mert ameddig a rózsaszín köd nem múlik el, addig lehet nem látod tisztán a dolgokat és ezzel magadnak és neki is sokat ártanál.

2023. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!