Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák szerintetek is fejlődn...

A romák szerintetek is fejlődnek oktatás szempontjából?

Figyelt kérdés

Néhány évtizede megszokott volt, hogy csak 8 általánost végeznek a romák, vagy annyit sem.

Mára pedig egyre több roma befejezi a középiskolát is, egyrészük az érettségit is leteszi.

Szerintetek is fejlődnek? Lehetséges, hogy 1-2 évtizeden belül egyrészük egyetemen is tanulni fog?



2023. máj. 3. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Már most is sok egyetemista romát ismerek.
2023. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, én csak az ellenkezőjét láttam eddig..
2023. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
nem. Csak nézd meg milyen az india...
2023. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a bűnözés szempontjából...
2023. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy alacsony az iskolai végzettsége valakinek, hanem az, hogy semmilyen munkát nem hajlandó elvégezni és helyette bűnözik. Tisztességes romák is vannak, akik dolgoznak és érdekes módon senkit nem érdekel az iskolai végzettségük.
2023. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Vagy a romák fejlődnek felfelé, vagy az oktatás lefelé. Relatív. A látszólagos eredmény ugyanaz. Ki-ki eldöntheti melyik áll fenn a kettő közül és miért.
2023. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Elég vegyes.Ha a szegregátumokat nézzük ott nincs sok változás.De városban,vagy jobb környéken sokan járnak iskolába,és kevesebb gyerek születik.Sokan felnőtt fejjel végeznek tanfolyamokat,hogy dolgozni tudjanak.
2023. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Néha hallani számokat, hogy hány tanár hiányzik az országból. Na kettőt találhatsz, hogy kiknek nem jut tanár…
2023. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok nagy változást. Sőt... Ha megnézem apám korát, akkor azért ott több céltudatos romáról mesélt. Sokan a sporttal törtek ki, de elég sok szakmát is tanult.
2023. máj. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem ezt látom.
2023. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!