Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire csórók lennének a...

Ennyire csórók lennének a magyarok?

Figyelt kérdés

Ez azért érdekes:

[link]



2023. máj. 5. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire drágult az élet.
2023. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert Magyarországon a legnagyobb az infláció az EU-ban: [link]

Kinek mit intézett a kormánya.

2023. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Hazánk elég sz..r helyzetben van, viszont nagyon sok múlik az adott egyén igényeitől is. Rengetegen megvesznek sok teljesen felesleges dolgot, amit ha nem tennének, akkor több maradna náluk.

Mindazonáltal az emberek a boltokból sokszor teli kosárral jönnek ki, a boltok tele, gyorséttermek tele, az utcákon hömpölyögnek az autók..stb..


Szerintem inkább nagyobb a rinya, mint ami a valóság.

2023. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az infláció 60-70%, miközben a fizetések stagnálnak.
2023. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Meg a Balaton is tele van, szóval minden rendben van. Nem?


A márciusi inflációs adatok ( [link] ) szerint az élelmiszerek árai átlagosan 42,6%-kal emelkedtek az előző év azonos hónapjához képest. És élelmiszert mindenkinek kell vennie.

2023. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

#5

Legelső mondatom első fele, idézem: "Hazánk elég sz..r helyzetben van"


Egyébként hiába, hogy drágultak az élelmiszerek, de a lakosság nagy része mégse hajlandó lemondani bizonyos dolgokról, hogy több maradjon ételre.

Pl. minek a wc-re is autóval menni, minek cigizni, minek alkoholt inni, minek a telefonra mobil net, hacsak nem a munkád miatt kell, minek több százezres okostelefon..stb..

Rengeteg olyanra elköltik az emberek a pénzüket, ami teljesen felesleges.


A lakosság nagy részének nagyon rossz a pénzkezelési stratégiája. Nem tudják felállítani a fontossági sorrendet.


De engem teljesen hidegen hagy. Nem én rinyálok állandóan. Én is megnézem, hogy minek mennyi az ára, viszont én nem költök teljesen feleslegesen.

2023. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Na, de rettegni kellene, nem felháborodni. Soros. Ha fleto lenne még ennél is több lenne az infl, soros, legalabb 1000-rel és a donyecki gödörből gyki-nál. Soros. Pálinkát se hagyna a malacnak.


4 láb jó, két láb rossz. Éljen a békatábor!

2023. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Részben. AZonban nézd meg, mennyi új autó, új rendszám, elektromos roller, és egyéb Isten Haragja van/vesz a zember. Tehát a kép árnyalt.
2023. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat igen, ha nemtudnak potolni fizetest az inflacio miatt, akkor ott bukta az egesz
2023. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
9: Majd pályázni kellhet rá és Lézerjani kezeli a pénzeket ismét :D.
2023. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!