Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik iskolai programot...

Melyik iskolai programot szeretted a legjobban, és melyiket a legkevésbé?

Figyelt kérdés

Osztályirándulás, tábor, DÖK nap, sportnap, erdei iskola, vásár, mozi, tanulmányi kirándulás, szemétszedés, ilyenekre gondolok. Jöhetnek a sztorik :D


Nekem az erdei iskola volt az abszolút kedvenc, mert alapból is imádok a természetben lenni, és nagyon sokat állatkodtunk (el is törtem a bokámat), alig akartunk hazamenni.


A DÖK napokat rühelltem mindennél jobban, mert ilyenkor csapatversenyek voltak, és hogy egyenlőek legyenek az esélyek másodiktól nyolcadikig minden osztályból 1 gyerek volt egy csapatban. Volt pár gyerek más évfolyamokban akikkel jóban voltam, de persze sosem voltunk egy csapatban, full idegenek előtt zsákban futni pl meg inkább rohadt kínos mint szórakoztató.



2023. máj. 5. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

A legjobban a tanítási szünetet szerettem, minden mást szívből gyűlöltem!

(most szülőként is rosszul vagyok mindentől)

2023. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Még egy szavazat a vakációra, az egész iskolát gyűlöltem úgy, ahogy volt.
2023. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogyhogy ennyire utáltátok az egész iskolát? Nem volt jó az osztályközösség, vagy a tanárok? Vagy úgy összességében szar volt az egész? Én sem szerettem, félreértés ne essék, de azért vannak szép emlékeim is.
2023. máj. 5. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó tanítási napot szerettem a legjobban. Amikor a "VAKÁCIÓ!" felirat utolsó betűje is felkerült a táblára
2023. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor az egyik tanár búcsúztatója volt es meghívta az osztályt a saját lakásába. Olyan meleg barátias otthonos volt minden és szívbeli kedves beszélgetések és semmiféle szogor meg tábla meg betontanterem betonudvar meg büntetések meg fegyelem, hanem szinte családias volt az egész.


A bankett ehhez képest vmi small talkos dormalitás volt csak a suliban. Azalól ki is osontam, ellógtam azt a részt.

2023. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*formalitás
2023. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
A sportnapot, még a DÖK is elment, de minden más kínos erőlködésbe fulladt, különösen ballagások, nemzeti ünnepek. És még egy szavazat a vakációra.
2023. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj a banketteken, ünnepélyeken elhangzó fél órás, kínosan klisés beszédek egy külön műfaj. A ballagás meg... inkább hagyjuk. Az egész iskolának búcsúztatnia kell (internetről leszedett szentimentális idézetekkel) olyan diákokat akikkel életükben nem beszéltek, mintha a szívük szakadna meg, hogy elmennek. Meg persze itt is a klisés beszédek. Annyira mű az egész.
2023. máj. 5. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen a vakáció volt a legjobb benne.Utáltam az egész iskolát.Napi szinten hányni tudtam volna az ottani légkörtől.A tanárok is bántottak sokszor szóval volt okom utálni.
2023. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szex a WC-ben Vandával!

Nekem csak: Wendy.

2023. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!