Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyek a legkevésbé költséges...

Melyek a legkevésbé költséges nemzetközi önkéntesküldő programok ázsiai célterülettel?

Figyelt kérdés
Természetesen egy magyar állampolgár számára elérhető programokra vagyok kíváncsi. Szeretnék távoli vidékek lakóinak segíteni, megismerni a kultúrájukat stb. úgy, hogy ne kerüljön egy vagyonba. Jó lenne, ha csak ismert, megbízható programokat mondanátok.

2012. márc. 26. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, milyen hosszú időtartamra szeretnél kiutazni. vannak bizonyos rövidtávú önkéntestáborok, a www.workcamps.info oldalon tudsz böngészni a táborok között illetve szükséged van egy küldő szervezetre, én az Útilapu hálózaton keresztül mentem ki, igaz, nem Ázsiába, de arra is van lehetőség. Rövidtávú táboroknál neked kell állnod az útiköltséget, így ez nem éppen költséghatékony megoldás, ha olyan messzi tájakra szeretnél menni, mint Ázsia.

Ha hosszútávú programban gondolkozol (ez pár hónaptól 1 évig is terjedhet), akkor EVS, guglizz rá. Elég ismert és megbízható, bár itt is neked kell keresned küldő, ill. fogadó szervezetet, viszont a fogadók állnak neked mindent, utazást, kapsz szállást, ételt, és még bizonyos mennyiségű zsebpénzt is havonta.

2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2013. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!