Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent 👇

Mit tegyek? Többi lent 👇

Figyelt kérdés
Van egy csávó,akivel volt egy összetűzésem,amiből birkózás alakult ki,és én maradtam alul. A csávó megint ki hívott,és csütörtökön megint birkózni fogunk,viszont több probléma is van,a gyerek 190-cm 87-kg, én pedig 170-cm,és 66-kg-vagyok,tehát elég nagydarab emberkéről beszélünk,nem tudom lenne e /lessz e esélyem leteríteni,mert nagy darab. A a második probléma az hogy,meccs közben nagyon be tudok stresszelni,és egyáltalán nem tudom kontrollálni a stressz helyzetem,van valami módszer arra,hogy bátor magabiztosan harcoljak
2023. máj. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A súly nem számít hiszen egy profi ökölvívó is simán elintéz egy nála nagyobb embert.Én nem kezdtem volna ki egy ilyen emberrel se főleg úgy, hogy semmilyen tapasztalatod sincsen a verekedésben.
2023. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szolj felnotnek ha nem akarsz kiallni ellene
2023. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felkészulés nelkul kétlem. Menj vmi olyasmire ahol tanítják azt is hogy kétszer akkorákkat hogyan lehet legyőzni. Általában aki nagyobb nagyobbat is esik..


De.szerintem hagyd ki!

2023. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha tapasztalatlan vagy ajánlok egy-két harcmuveszeti filmet (esetleg animét) hogy nézz én cask ebből tanultam meg verekedni és sose maradtam alul, egyébként meg ne menj bele ilyenekbe mert szar kijönni
2023. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A csávó megint ki hívott,és csütörtökön megint birkózni fogunk"


Jól van, neked meg nem kötelező kiállnod egy ilyen őstulokkal. Vagy pisztolycsövet tartott a fejedhez? Ha tényleg kényszerít, akkor fel kell jelenteni, ne csicskuljál már be ennyire.

2023. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!