Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 evesen jutottam el oda,...

24 evesen jutottam el oda, hogy rovidnadragot merjek felvenni majd nyaron, onbizalomhiany miatt. Gaz vagyok hogy ennyi idosen itt tartok?

Figyelt kérdés

Nagyon onbizalomhianyom volt mindig..40fokban hosszu nadragban voltam es cipoben csak azert mert nem akartam latni magam.

Most, 24 eves vagyok es ez az elso nyar, amikor ugy erzem kepes leszek szepen, csinosan, nyariasan oltozkodni. Megfordult a fejemben, gaz vagyok emiatt, hogy most jutottam el erra a szintre?



#gaz #Semmi baj ezzel
2023. máj. 6. 12:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megviselt hogy hosszu nadragban voltam mindig, szorongram mindig. Most valahogy mas lettem
2023. máj. 6. 12:13
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem gáz, de előtte napozz otthon egy kicsit. Ne úgy menj ki az utcára, mint egy vámpír.
2023. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyáron sem hordok rövidnadrágot.FÍgy is szinte folyton ütés nyomok vannak a lábszáramon.A hosszúnadrág legalább véd valamit.
2023. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Az EL Nino jelenség miatt idén is nagy lesz a hőség.Ha valaki mártírkodni akar 40 fokban nadrágban-hát tegye...
2023. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ki milyen nadrágot hord. Nem "gáz" sem a rövid, sem a hosszú és nem is foglalkozik vele szinte senki.
2023. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt vesz fel, amit akar, nincs ebben semmi. Aki a hosszúnadrágot szereti, mindig azt hord.

De neked nyilván a rövidnadrág lesz jobb most már. De nincs azzal se gond, hogy eddig hosszút hordtál.

2023. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Ősszel ledz az El Nino jelenség
2023. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
#7-Miért pont ősszel?Eleve karácsony tájékán kezdődik,és akár egy évig is eltarthat-régen ciklikusan,kb 7 évente kellett rá számítani,de a globális felmelegedéssel ez a ciklus zsugorodik,szinte egymást váltják az El Ninok és La Ninák,nincs egyértelmű elejük és végük.Az időjósok szerint semmi okunk azt hinni hogy az idei év kevésbé lesz forró mint a tavalyi-én hiszek nekik.
2023. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Miért lenne az? Te döntöd el, hogy hogyan öltözködsz. Nem gáz sem a rövid, sem a hosszú.


Nyáron egyébként elvileg hosszú, sokat takaró, ugyanakkor szellős, nem feszülős, vékony, természetes anyagból készült, világos színű ruhákat kellene hordani, hogy jobban elviseld a meleget.


Ha elmész görög, török, olasz, egyiptomi, izraeli, spanyol stb. (lényeg ami lényeg mediterrán, szubtrópusi monszun, térítői vagy egyéb trópusi éghajlat legyen a területen) helyekre nyáron szinte biztos, hogy a helyiek többsége nem olyan gatyában, meg hasonló ruhadarabokban fog járkálni, ami simán lehetne bugyi is, csak az anyaga tér el. Én éppen ezen megfontolásból nem nagyon hordok igazi rövidnadrágot. Általában hosszú, nyári vászonnadrágot hordok, strandra, vízpartra esetleg térd alá, alsó lábszárig érő nadrágot veszek fel, mindenféle önbizalomhiány nélkül.

2023. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!