Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Válaszolna erre nekem olyan,...

Válaszolna erre nekem olyan, aki tett már ilyet?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, hogy ez egy anonim oldal. Senki nem fog tudni róla, hogy ki irta.


Épp ezért teszem fel itt ezt a kérdést.


Aki nyilvános wc-ben ott hagyta a végtermékét, vagy épp lecsinálta az ülőkét is, az miért tesz ilyet?


Ha esetleg nagyon nagy hasmenése is volt, miért nem tesz maga után rendet? Otthon is úgy hagyja?


Vagy ha csak úgy nemes egyszerűséggel ott hagyja lehúzatlanul. Annyira nehéz lenne lehúzni?


Itt nincs felelősségre vonás, csak szimpla kérdés, hpgy mi vezérel valakit, hogy ezt tegye?



2023. máj. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy alja rohadék. Tudja, hogy ezzel másnak rossz élményt okoz és ezt élvezi.
2023. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem fognak válaszolni, mert lepontozná őket mindenki.
2023. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt már ilyen. Egyszerűen nem ment le és nem vettem észre mert lehajtottam a deszkát, mielőtt lehúztam. Szándékosan sosem tettem ilyet, véletlenül már előfordult, lehet hogy nyilvanos helyen is.


Barmi oka lehet, pl részeg, rosszul van, vagy lelkileg zavarodott és elfelejti, vagy megakad a rutin, megzavarja valami.

2023. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer gimis koromba történt ilyen nálam.

El volt romolva a wc, de nem tudtam, nem jelezte ezt semmilyen tábla.

Annyira kínosan éreztem magam, hogy nem mertem szólni senkinek utána.


Mostmár, mai fejjel, valószínűleg szólnék az adott hely vezetőjének - bár lehet nem vallanám be, hogy én voltam, csupán hogy így találtam a wc-t.


De eltekintve ettől az esettől, soha nem hagytam lehúzatlanul magam után a wc-t.

2023. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez az a rejtely, amire soha nem tudjuk meg a valaszt.
2023. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Én olyanról is tudok, hogy valaki a seggét törölte ki a wc ajtóval!
2023. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Elmentem egyszer cigányékhoz (mellesleg nagyon rendes muzsikus emberek). Kérdeztem hol van a wc? Készségesen megmutatták, majd amikor elővettem a szerszámot, azt láttam hogy egy hatalmas kula éktelenkedik ki a wc csészéből!
2023. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!