Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért látok ennyi túlsúlyos...

Miért látok ennyi túlsúlyos embert mindenhol?

Figyelt kérdés
Meg fiatalok is kb. ilyen 150 kilósak meg nem férnek el sehol ma is voltam a városba és majdnem osszenyomtak de a legtöbb ilyen fiatal lány

2023. máj. 7. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát, friss tapasztalatom alapján megkérdőjelezem, hogy tényleg 150 kg-s lett volna az általad látott fiatal lány. Pár napja én is megkaptam, hogy "húúú, hááát te milyen kövér vagy, problémáid lesznek a túlsúly miatt". 175/64 vagyok, nem érzem, hogy gurulnék. Ha valaki több mint 43 kg vasággyal együtt, attól még nem feltétlenül túlsúlyos.
2023. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9%
Nőknél gyakori, nem értem mit csodálkozol. Férfiaknál alap a sport meg a gyúrás különben ember számban sem vesznek meg úton út szélen beléd kötnek. Nők többség viszont nem sportol. Nekem is csak jó nők kellenek.
2023. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Mert rá van fókuszálva az agyad.


Ha mondjuk a piros autók megszállottja vagy, akkor MINDENHOL piros autókat fogsz látni, és úgy tűnik, hogy tele van velük a világ, annak ellenére, hogy jó, ha az autók mennyi..? 20%a piros?

Elmehet melletted 50 fekete autó, 30 szürke, 10 fehér, de a saját csőlátásod miatt ez fel sem fog tűnni neked, hanem csak az, ha 1db piros autó megy el melletted.


Amúgy nagyon fsza lenne ha ez a koncepció megragadna az emberekben, mert gyakori, hogy CSAK a rosszra fókuszálnak másokban, a jót meg észre sem veszik, aztán ebből indul ki a negatív általánosítás és másokra való panaszkodás soha véget nem érő áradata.

2023. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Hát én nem azt látom.
2023. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

A magyarok körében a pia, a cigi, a drog, a mozgásszegény életmód, a stressz, a rossz étkezési szokások, a rossz eü.-ellátás - ugyanakkor a zemberek nagyon nagy része nem is jár szűrésekre -, a depi, a befeléfordulás mind ezt segíti elő.

Tudom, most jön, hogy "Nincs pénz...".

Persze: alkeszre, cigire meg van.

2023. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

#12 [link]


Remélem olvasni legalább tudsz.

2023. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%
Semmi közöd hozzá, hogy ki hogy néz ki.
2023. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

#12:

Vékony férfi vagyok, nem járok kondizni, soha senki nem kötött belém, te Alfa Antal.

2023. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk mert gondolom ki se mész a panelból, ilyeneket mindenhol verik.
2023. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem mozognak eleget,nem végeznek fizikai munkát,sok édegésset esznek.Kb ennyi.
2023. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!