Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen autósoktól nem lennétek ki?

Ilyen autósoktól nem lennétek ki?

Figyelt kérdés
mentem fel vasárnap reggel gyalog 7es nyitásra boltba, vidéki kisvárosban. egy autós parkolóház mellett jártam, mikor láttam hogy épp egy autó áll ki, majd fordul ki utánam az útra, én a szélén mentem. és akkor fogja magát mögöttem, izomból hosszan rámdudál. annyira váratlanul ért ilyen korán, meg amúgy sem szoktam figyelni ilyesmikre hogy nem is reagáltam rá, mentem tovább, pedig biztos hogy nekem szólt mert én voltam ott az egyetlen élő ember vasárnap reggel 7 előtt. de az illetőt is meglephette, mert az elkövetkező pár méteren nem is gyorsított rám, csak éreztem hogy bámul ahogy letérek az áruházhoz. ti nem utálnátok ilyet? lehet valami kedves ismerős volt, vagy régenlátott, de nem tudom, én egyáltalán nem vagyok az a jópofizós fajta alapesetben sem, itt meg lépten-nyomon azt figyelik még kocsikból is hogy ki jár ott, hova megy? legalább vehette a lapot hogy nem érdekel a társasága, vagy csak simán elkönyvelt bunkónak csak mert nem álltam le jópofizni kitudja kivel?
2023. máj. 9. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Tényleg egyszerűbb ezt leírni idegeneknek, mint ránézni az arcára, hogy nem egy ismerős? Nem lehetsz túl fogyatékos, hogy ezt leírd, de ha ráddudálnak tényleg nem foglalkozol a helyzettel, csak mész tovább? Mi van ha segítségkérés miatt dudáltak rád? Amúgy valószínűleg balesetveszélyes helyzetbe kerítetted a sofőrt és azért nyomta rád a dudát és ezt már ennyiből el tudom képzelni , jogosan csinálta
2023. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, nem jogosan csinálta. mindketten gyökketővel haladtunk az ébredező kihalt környezetben. nem szoktam foglalkozni ilyenekkel igen, elég balhés helyen élek gyalogos leszólítások tekintetében, kocsiknál pedig csak meguntam hogy nem tudom hirtelen beazonosítani ki jelez kézzel-lábbal még normál forgalomnál szemből is
2023. máj. 9. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nem néztél rá? Nem néztél miért dudál? Honnan tudod nem jogosan csinálta, ha abban sem vagy biztos, hogy nem egy ismerősöd dudált? Még egyszer közvetlenül ledudálnak és nem nézel oda?
2023. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak feltételezem hogy nem provokálásból csinálta mint te a válaszod
2023. máj. 9. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem rohadtul fel tud baszni mikor ismerősök dudálással köszöngetnek. A duda nem arra való, integessen kézzel vagy ha nem lát akkor ne csináljon semmit. Jópár alkalommal satuztam a fékbe ilyen miatt, mert reflexszerűen megijedtem. Ilyenkor ha belém jön a barma akkor is jópofának tartja a dudálgatást? Nem élethalál kérdése, hogy mindig ráköszönj a másikra, ha meglátod.
2023. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

"mögöttem, izomból hosszan rámdudál."


Ennek valami oka volt ne haragudj. Nem a jó seggedet dudálta meg vasárnap hajnalban. Lehet nem te voltál az oka, lehet valaki másnak volt a dudálás. Ha oda néztél volna kiderült volna mi volt az oka. Itt senki nem fogja megmondani. Legközelebb nézz oda ha dudálnak és ha kiderül nem neked szól nem marad benned.

2023. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os, hát pedig, ha a kérdező nő, akkor az a legvalószínűbb, hogy az autós a seggét nézte és azért dudált.
2023. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ez alapján amit itt látok kizárt dolog.
2023. máj. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!