Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek iPhone-ja van az menő?

Akinek iPhone-ja van az menő?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 06:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Legfeljebb egy ilyen primitív országban.
2023. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az is csak egy telefon.

Akinek Miele mosógépe van az menő? Az is a legdrágábbak közé tartozik.

2023. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2016 óta nem cseréltem az iPhone SE 1. generációs telefont - nem menőzésből vettem...

Szomorú ha valakinek egy telefontól támad "menő vagyok" érzése.

2023. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Nem, de egy prémium telefont használ az illető
2023. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
96%

Ismét egy dedós, provokatív kérdés.

Hány éves vagy Te kérdező?

2023. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Használati eszköz.


A menő az, aki nem egy telefon alapján ítél meg másokat, és nem egy telefonnal akar többnek látszani mint aki.

2023. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

Idézet:


"Az Elektronikus eszközök kategóriája felöleli napjaink kedvenc kütyüjeit az okostelefonoktól, a számítógépeken, laptopokon és tévéken át, egészen a konzolokig. Ha problémád van egyik eszközöddel, vagy tanácstalan vagy, melyik cég melyik termékét válaszd a vásárláskor, itt kérheted a többiek segítségét vagy megkérdezheted a véleményüket.


Ha a háztartási készülékek kezelése, meghibásodása, funkciói érdekelnek, akkor is jó helyen vagy, olvasd el mások tapasztalatait, kérd segítségüket, véleményüket róluk."


Értem. Csak némelyik kérdező nem érti. Hiába érezzük többen is, hogy ezeket az értelmetlen kérdéseket bizonyára ugyanaz a problémás ember írja ki, nem törlik, nem tiltják.


Inkább törlik az én beírásom.

2023. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Köszönöm a kérdés áthelyezését, nem én kértem, de megoldotta valaki.

Közben már arra is gondoltam, talán valakinek érdeke fűződhet ilyen telefonok eladásához, ezért kelti a "feszültséget" itt már évek óta? De az is elég furcsának tűnik. Igaz, hogy a reklámok is provokálnak, sokan utáljuk, reklámok mégis vannak, mert valakikre hatnak.

Én már utálom az iPhone-t, mert sok éve, ahányszor benézek*, mindig jönnek szembe ezek a gyerekes kérdések az Elektronika szekcióban. Én meg nem azért nézek be, hogy hülyeségekkel foglalkozzak. Hogy ezt mind ugyanaz a személy generálná, évek során? Furcsa.



(* Alkalmanként több éves szünetekkel, de ennek jobbára más oka van: egyes kötekedő felhasználók miatt élhetetlen volt a felület. Mostanában csodálkozom, hogy páran mintha eltűntek volna, illetve az egyik trollnak külön jeleztem, hogy próbáljon békén hagyni, hogy én is tudjam használni ezt a felületet, szakmai tudás megosztásával. Egy másik troll csúnyán beégette magát, velem vitatkozva, az is leszállt rólam végre valahára? Érdekes...)

2023. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Iphone-om van. Iphone 6s


Olyan menő manó vagyok, hogy csak na. Ja nem.

2023. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veteránmacska válasza:
49%
Nem! Hanem annak normális telefonja van.
2023. máj. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!