Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Pro Max vagy Xiaomi...

IPhone 14 Pro Max vagy Xiaomi 13 Pro?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép vita lesz itt, ha megjönnek az ios és android fanatikusok.


Én személy szerint Apple termékeket használok már több éve. Nem fanatizmusból, meg csak azért is, számomra ezek esnek kézre minden szempontból.


Árban itt már ugye nincs különbség. Mind a kettő abszolút csúcskategóriás.

Kompromisszumok már igazából nincsenek, szóval a legjelentősebb különbség szvsz a rendszer.


Nagy eséllyel mind a kettővel elégedett leszel.

2023. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Morzsi007 ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Még annyit mondanék, ha fontos a későbbiekben, hogy az iphone jobban tartja az árát, ha majd esetleg egyszer eladásra kerülne, a Xiaomin nagyobbat lehet bukni. Viszont, ha az android rendszer a szimpatikusabb, akkor azt kell venni.

2023. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az iphone-nál az a félelmem, hogy bele fog kényszeríteni több apple termék vásárlásába amit nem igazán szeretnék. Csak egy jól működő flagship telefont akarnék ami 3-4 évig elmegy. A Xiaominál nagyon szimpatikus hogy mindent kapok a dobozban (120w töltő, tok, adatkábel), illetve szerintem nagyon jól sikerült maga a telefon is.

Amióta okostelefonom van Androidot használok én.

2023. máj. 9. 08:49
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Én is az iPhone-t választanám, az IOS stabilabb rendszer, a Xiaomi telefonokon lévő MIUI rendszer a legtöbb ember szerint nem a legjobb.
2023. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Morzsi007 ***** válasza:

Még annyit, hogy az árakat nem ismerem, de ha kb egy árban van, helyedben én is az Apple-t választanám, nem azért, mert csak ilyen telefonon volt, hanem a Xiaomi szoftveresen nem a legkifinomultabb, nem atom biztos és a szervizhálózat sem komoly színvonalat képvisel . Galaxy esetében más a helyzet.

De nem akarok lebeszélni senkit, normál esetben mindegyik csúcs mobil jelenleg.

2023. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha a többi cuccod nem apple, akkor a xiaomit vedd.
2023. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Árban kb. azonosak igen. Pont a rendszer stabilitása ami miatt szóba jött az iphone is.
2023. máj. 9. 09:21
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

A xiaomi rendszere sem instabilabb, mint az iOS, ezen ne aggódj.

Inkább menj el a boltba, fogd a kezedbe mindkettőt, hogy egyáltalán normálisan tudod-e egy kézzel kezelni, nem túl nehéz-e, meg a zsebedbe is belefér-e :)

2023. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

iPhone van nekem, androidról váltottam. Nem kényszerít hogy legyen Mac-ed vagy Apple Watch-od.


Sőt Windows-ról is be tudsz lépni az iCloud (Apple felhő szolgáltatásába) tehát nem feltétlen kell hogy kimondottan Apple cuccaid legyenek. Mondjuk én tervezek egyetemre menni, a Macben gondolkodtam már.

2023. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az iPhone 14 Pro Maxot ajánlom
2023. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!